490 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Odżywka na rzeźbę Berserk Labs T-Burner

Producent: Berserk Labs
Kategoria: Odżywki na rzeźbę
t-burner

Odżywka na rzeźbę Berserk Labs T-Burner

Producent: Berserk Labs Kategoria: Odżywki na rzeźbę

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • odżywki na rzeźbę
  • suplementy na rzeźbę
  • odżywka na rzeźbę Berserk Labs T-Burner

Odżywka na rzeźbę Berserk Labs T-Burner – informacje o produkcie

Odżywka na rzeźbę Berserk Labs T-Burner to suplement diety stosowany w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Przeznaczony jest dla osób dorosłych. Jest to tzw. spalacz tłuszczu.

Preparat zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z zielonej kawy, ekstrakt z kakaowca, ekstrakt z imbiru, ekstrakt z czarnego pieprzu, ekstrakt z Garcinia Cambogia oraz chrom.

Jak zapewnia producent, Berserk Labs T-Burner wspiera redukcję tkanki tłuszczowej i utratę zbędnych kilogramów, pobudza metabolizm, przyspiesza spalanie tłuszczu i powoduje jego uwalnianie, ogranicza apetyt i poprawia samopoczucie, stymuluje procesy trawienne, poprawia koncentrację i dodaje energii.

Odżywka na rzeźbę Berserk Labs T-Burner kosztuje ok. 80-90 złotych za opakowanie zawierające 120 kapsułek.

Zaleca się zażywanie 3 kapsułek dziennie.

Nasza opinia o odżywce na rzeźbę Berserk Labs T-Burner

Berserk Labs T-Burner to preparat, który skutecznie wspiera redukcję tkanki tłuszczowej. Jego największą zaletą jest bogaty i cenny skład, który oparty został na naturalnych wyciągach roślinnych. Zawarte składniki mają szerokie spektrum działania i wykazują szereg korzystnych dla organizmu właściwości. Suplement nie tylko wspomaga spalanie tłuszczu i pobudza metabolizm, ale ma również korzystny wpływ na jakość samopoczucia.

Przyjmowanie odżywki na rzeźbę Berserk Labs T-Burner nie jest kłopotliwe, a jedno opakowanie przy zalecanym dawkowaniu wystarcza na ponad miesiąc.

Opinie o Odżywka na rzeźbę Berserk Labs T-Burner - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 1

Podobne