150 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Maska sportowa antysmogowa Broyx Alfa

Producent: Broyx
Kategoria: Maska do biegania antysmogowa

Maska sportowa antysmogowa Broyx Alfa

Producent: Broyx Kategoria: Maska do biegania antysmogowa

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Maska sportowa antysmogowa Broyx Alfa - informacje o produkcie

Maska sportowa antysmogowa Broyx Alfa jest jednym z dwóch modeli polskiej marki, a także pierwszą w Polsce niskooporową, certyfikowaną maską sportową, wykonaną zgodnie z unijnym prawem. Model posiada znak bezpieczeństwa CE i certyfikat CIOP. Jest przeznaczony do stosowania podczas umiarkowanej aktywności w cieplejsze dni.

Maska Broyx została wykonana z ażurowej włókniny z poliestru, która zapewnia dobre odprowadzanie wilgoci. Do tego posiada czterowarstwowy, wymienny filtr z warstwą węgla aktywnego oraz włókniny elektrostatycznej HEPA. Skutecznie chroni on przed zanieczyszczeniami, w tym alergenami oraz szkodliwymi pyłami PM10, PM2,5, PM0,3 i mniejszymi. Jednocześnie daje optymalną przepustowość, za którą odpowiadają również dwa autorskie zawory BROYX VALVE V2. 

Maska Broyx Alfa jest dostępna w kolorze Navy Blue w 2 rozmiarach: M i L. Można ją kupić bezpośrednio u producenta oraz w wybranych sklepach internetowych i stacjonarnych. Jej koszt wynosi 119,99 zł. 

Nasza opinia o masce sportowej antysmogowej Broyx Alfa

Maska sportowa Broyx to solidnie wykonane akcesorium w atrakcyjnej cenie. Powstała z rzadziej spotykanego w maskach materiału, który jest przyjemny w noszeniu i dobrze odprowadza pot. Bez zarzutu działa również filtr. W masce nie czuć smogu, nie pojawiają się objawy alergii. Opór przy oddychaniu nie utrudnia ćwiczeń o umiarkowanej intensywności. 

Komfort noszenia podnoszą w modelu Alfa dający uczucie swobody kształt oraz bardzo mała waga akcesorium. Dzięki mocnemu, szerokiemu rzepowi zapinanemu z tyłu głowy maska dobrze trzyma się na twarzy, a zapinany nosek dodatkowo zapewnia jej wymaganą szczelność. Akcesorium nie uciska twarzy i nie podrażnia skóry. Początkowo mogą jednak pojawić się problemy z jego odpowiednim dopasowaniem

Zaprojektowana przez markę Broyx maska sportowa antysmogowa wyróżnia się estetycznym, modnym designem oraz eleganckim, uniwersalnym kolorem, który można zestawić ze strojem sportowym lub codziennym w różnych odcieniach. To dobry wybór dla biegacza i miłośnika innych dyscyplin sportowych, który szuka skutecznego, bezpiecznego i niedrogiego akcesorium do niewymagających, codziennych treningów w mieście.

Opinie o Maska sportowa antysmogowa Broyx Alfa - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

90 − 89 =

Podobne