codziennie nowe aktualizacje
Ryż biały długoziarnisty Uncle Ben’s - informacje o produkcie
Biały ryż Uncle Ben’s to najpopularniejsza odmiana sygnowana marką znanego na całym świecie amerykańskiego producenta. Dzięki temu, że w procesie produkcji usuwa się z ziaren łuskę i otręby, ryż Uncle Ben's wyróżnia się charakterystycznym kolorem, łagodnym aromatem i dużymi walorami smakowymi.
Zapakowany w wygodne woreczki jest też łatwy i szybki w przygotowaniu. Do gotującej się wody wystarczy wrzucić torebkę i gotować na małym ogniu przez ok. 10 min. Następnie należy odcedzić ryż, przeciąć woreczek i przenieść jego zawartość na talerz. Można go podać na przykład do obiadu zamiast ziemniaków, dodać do innych polskich dań lub przyrządzić z nim egzotyczną potrawę.
Ryż Uncle Ben’s biały długoziarnisty jest dostępny w kartonowym opakowaniu z 4 torebkami ryżu o wadze 125 g w środku. Jeden woreczek dostarcza 157 kcal. Zawiera też 48 g węglowodanów (w tym 0,3 cukrów), 0,7 g tłuszczu i 4,6 g białka. Nie ma w składzie soli, glutenu i składników GMO.
Wyprodukowany przez Uncle Ben’s ryż biały długoziarnisty można kupić w popularnych supermarketach. Jego cena wynosi ok. 8 zł.
Nasza opinia o ryżu białym długoziarnistym Uncle Ben’s
Biały ryż Uncle Ben’s zdecydowanie wyróżnia się jakością na tle konkurencyjnych produktów na rynku. Przede wszystkim na nieporównywalnie dobry smak, który komponuje się z niemal każdym daniem. Smakuje wyśmienicie zarówno w polskich gołąbkach, jak i w wersji smażonej z warzywami po chińsku.
Dużą zaletą białego ryżu Uncle Ben's jest jego łatwość przygotowania. Dzięki torebkom nie trzeba odmierzać odpowiedniej ilości produktu i obawiać się, że się przypali, czy sklei w trakcie gotowania. Po przyrządzeniu zyskuje atrakcyjny biały kolor, co sprawia, że apetycznie prezentuje się w potrawach. Mniej typowa porcja 125 g z powodzeniem wystarcza na sycący obiad dla 2 osób.
Za sygnowany marką Uncle Ben’s ryż trzeba zapłacić więcej niż za odpowiedniki polskich producentów. Ryż, ze względu na wyjątkowy smak i wysoką jakość, wart jest jednak swojej ceny. Zwłaszcza że za 8 zł otrzymujemy 500 g produktu (zamiast tradycyjnych 400 g).
moze i jest droższy, ale wart swojej ceny! To pyszny ryż, który dobrze smakuje nawet bez dodatków ;)
Najlepszy na polskim rynku.