295 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Płyn do mycia szyb Frosch Bio Spirit

Producent: Frosch
Kategoria: Płyn do mycia szyb

Płyn do mycia szyb Frosch Bio Spirit

Producent: Frosch Kategoria: Płyn do mycia szyb

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • płyn do mycia szyb
  • płyn do szyb
  • płyn do mycia szyb Frosch
  • Frosch Bio Spirit

Płyn do mycia szyb Frosch Bio Spirit – informacje o produkcie

Płyn do mycia szyb Frosch Bio Spirit – preparat wyprodukowany przez markę Frosch, która jest obecna niemal we wszystkich europejskich krajach i specjalizuje się w wytwarzaniu ekologicznych środków czyszczących.

Płyn marki Frosch należy do detergentów stworzonych na bazie spirytusu. Jak zapewnia producent, dzięki jego zawartości produkt z łatwością rozpuszcza tłuszcz i usuwa zabrudzenia, nie pozostawiając smug. Detergent jest przeznaczony do takich powierzchni, jak: szyby, lustra, glazury, ekrany telewizyjne, monitory komputerowe, szklane blaty.

Środek zawiera również składniki czyszczące pochodzące z naturalnych źródeł, a także biodegradowalne związki powierzchniowo czynne. Dodatkowo skład pozbawiony jest fosforanów, boranów, formaldehydu i elementów pochodzenia zwierzęcego.

W przypadku użycia płynu Frosch Bio Spirit wystarczy przekręcić końcówkę spryskiwacza w lewo, by symbol główki rozpryskowej znajdował się na górze. Następnie należy spryskać powierzchnię płynem i wytrzeć ściereczką.

Produkt występuje najczęściej w butelce o pojemności 500 ml. W sklepach stacjonarnych za detergent ten zapłacimy ok. 8 zł.

Nasza opinia o płynie do mycia szyb Frosch Bio Spirit

Detergent Frosch Bio Spirit to płyn, który charakteryzuje się swoją wszechstronnością działania. Formuła produktu opierająca się na bazie naturalnych składników sprawia, że środek jest bezpieczny dla alergików, a brak składników pochodzenia zwierzęcego gwarantuje, że może być używany także przez wegan i wegetarian.

Ponadto opakowanie produktu zostało wykonane w 100% z recyklatu, a co za tym idzie nadaje się w całości do recyklingu. Dzięki zawartości spirytusu płyn rzeczywiście zapewnia szybkie i skuteczne usuwanie wszelkich zabrudzeń, bez pozostawiania smug.

Wybierając detergent, warto mieć na uwadze to, że nie powinien być on stosowany do powierzchni lakierowanych, ani ekranów TFT i LCD.

Opinie o Płyn do mycia szyb Frosch Bio Spirit - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

24 − 23 =

Podobne