958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Blender Lidl

Producent: Silvercrest
Kategoria: Blender – opis, zastosowanie, rodzaje
blender lidl

Blender Lidl

Producent: Silvercrest Kategoria: Blender – opis, zastosowanie, rodzaje

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Blender Lidl – informacje o produkcie

Blender Lidl to produkt marki Silvercrest – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Silvercrest dostępne są różnego rodzaju sprzęty AGD, w tym blendery. Jednym z chętniej wybieranych produktów tego typu jest przy tym blender Lidl Silvercrest Kitchen Tools (SSMC 600 B1). Jest to blender kielichowy – urządzenie przeznaczone do przyrządzania koktajli, smoothie itd., a także kruszenia lodu. Zbudowane jest ze szklanego pojemnika o pojemności 2,3 l (pojemność użytkowa 1,75 l). Wyposażone jest w utwardzony nóż z czterema ostrzami wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada pięć poziomów prędkości mieszania oraz funkcję impulsu. Moc urządzenia wynosi 600 W. Urządzenie dostępne jest w trzech kolorach: różowy, antracytowy, jasnoniebieski.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

Średnia cena blendera marki Lidl to 180 złotych.

Nasza opinia o blenderze Lidl

Blender Lidl to praktyczne i funkcjonalne urządzenie, które doskonale sprawdzi się przede wszystkim podczas przygotowywania różnego rodzaju koktajli i smoothie. Świetnie rozdrabnia owoce i warzywa, a także płatki i nasiona. Poradzi sobie przy tym również z produktami o dość twardej konsystencji. Całkiem dobrze kruszy też lód, który użyć można następnie do schłodzenia napojów czy drinków. Sprzęt działa bez większych zarzutów – sprawnie i efektywnie. Ma dość wysoką moc. Warto wspomnieć także o regulacji prędkości mieszania – obroty ostrza możemy więc bez problemu dostosować do mieszanych produktów.

Pojemnik blendera z Lidla jest duży, a materiał jego wykonania wyróżnia się wysoką jakością. Trzeba przy tym wiedzieć, że kielich jest dość ciężki, co może wpływać na wygodę użytkowania sprzętu. Na naczyniu znajduje się skala pomiarowa. Pokrywka wyposażona jest zaś w nasadkę dozującą, co ułatwia nalewanie gotowego produktu prosto z pojemnika. Warto również wspomnieć, że zarówno kielich, jak i pokrywka przystosowane są do mycia w zmywarce.

Cena blendera Lidl jest przy tym korzystna.

Zobacz też nasze opinie o innych urządzeniach z Lidla - znajdziesz je w kategorii Dom i ogród!

Opinie o Blender Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

87 − = 85

Podobne