958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Grill elektryczny Lidl

Producent: Silvercrest
Kategoria: Grill elektryczny – opis, wady i zalety, ceny
grill-elektryczny-lidl

Grill elektryczny Lidl

Producent: Silvercrest Kategoria: Grill elektryczny – opis, wady i zalety, ceny

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Grill elektryczny Lidl – informacje o produkcie

Grill elektryczny Lidl to produkt marki Silvercrest – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Silvercrest dostępne są różnego rodzaju sprzęty AGD, w tym grille elektryczne. Jednym z częściej wybieranych jest przy tym grill elektryczny Lidl Silvercrest Kitchen Tools (SPM 2200 A2). Jest to kontaktowy grill elektryczny o mocy 1850-2000 W. Urządzenie przeznaczone jest do pieczenia panini, tostów itp., a także do niskotłuszczowego grillowania mięsa, ryb i warzyw. Wyposażone jest w płyty grillowe wykonane z aluminiowego odlewu ciśnieniowego z powłoką nieprzywierającą ILAG oraz obudowę z okładziną ze stali nierdzewnej. Posiada funkcję zmiennej regulacji styku górnej płyty grillowej. W zestawie znajduje się wyjmowana taca ociekowa oraz skrobaczka do czyszczenia.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

Średnia cena grilla elektrycznego z Lidla to 200 złotych.

Nasza opinia o grillu elektrycznym Lidl

Grill elektryczny Lidl to bardzo praktyczne i funkcjonalne urządzenie, które świetnie sprawdzi się zarówno do opiekania, jak i grillowania. Pozwala na przygotowanie zdrowych i niskotłuszczowych posiłków, które z całą pewnością urozmaicą codzienny jadłospis. Z powodzeniem można wykorzystać je do pieczenia pieczywa – tosty, panini czy tortille wychodzą smaczne i chrupiące. Sprzętu śmiało można użyć również jako grilla do mięsa czy ryb, a także warzyw – przyrządzone potrawy są aromatyczne, soczyste i pyszne.

Należy też wspomnieć, że grill elektryczny z Lidla nagrzewa się szybko i pracuje dobrze, a grillowane dania są równomiernie upieczone. Warto jednak wiedzieć, że nie jest wyposażony w regulację temperatury – może to utrudniać przygotowanie niektórych potraw. Urządzenie posiada za to możliwość ustawienia styku płyty grillowej. Ta zaś jest wprawdzie wykończona specjalną powłoką, ale zdarza się, że niekiedy przywierają na jej powierzchni tłuszcz i resztki jedzenia. Jest przy tym łatwa w czyszczeniu.

Cena grilla elektrycznego marki Lidl jest przystępna.

Opinie o Grill elektryczny Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

45 + = 51

Podobne