85 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kapsułki do prania Surf White 2In1

Producent: Unilever
Kategoria: Kapsułki do prania

Kapsułki do prania Surf White 2In1

Producent: Unilever Kategoria: Kapsułki do prania

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Kapsułki do prania Surf White 2In1 - informacje o produkcie

Surf White Kapsułki Do Prania 2In1 – kapsułki do prania wyprodukowane przez firmę Unilever, specjalizującą się w wytwarzaniu artykułów żywnościowych, środków czystości i higieny osobistej. Surf White 2In1 to kapsułki dwukomorowe, które łączą w sobie substancje aktywne i zapachowe. Ten wariant detergentu jest przeznaczony do białych ubrań i dzięki skoncentrowanemu składowi doskonale radzi sobie z codziennymi zabrudzeniami, zapobiegając przy tym szarzeniu i żółknięciu tkanin. Kapsułki Surf łączą właściwości piorące z innowacyjną technologią mikrokapsułek, które uwalniają zapach stopniowo podczas całego procesu prania i noszenia ubrań. Kompozycja zapachowa została wzbogacona olejkami eterycznymi, a detergent pachnie kwiatem jaśminu oraz białej orchidei. Warto wspomnieć, że kapsułki Surf White zawierają na swojej powierzchni czynnik o gorzkim smaku, który zapobiega przypadkowemu połknięciu przez dziecko.

Kapsułki Surf White 2In1 występują w foliowym opakowaniu z zamknięciem strunowym. Na rynku jest dostępnych wiele wariantów pojemności: 14, 30, 36 i 42 sztuk. W sklepach internetowych ich ceny wahają się od 17 do 24 zł.

Nasza opinia o kapsułkach do prania Surf White 2In1

Kapsułki Do Prania Surf White 2In1 to produkt całkowicie bezpieczny dla tkanin. Substancje aktywne zawarte w detergencie chronią tkaniny przed żółknięciem, co jest ważne w przypadku białych ubrań.

Największą zaletą kapsułek jest bez wątpienia ich kompozycja zapachowa, wzmocniona olejkami eterycznymi. Dzięki swojej budowie, produkt wydziela zapach dwufazowo – zarówno w mokrej fazie prania, jak i w suchej. Efektem tego jest długo utrzymujący się zapach, który uwalnia się stopniowo podczas noszenia ubrań.

Kolejnym atutem produktu jest przystępna cena – zwłaszcza w sklepach internetowych. Niestety, produkt nie zawiera w sobie dodatkowych środków czyszczących, dlatego nie jest polecany dla trudnych zabrudzeń.

Przy wyborze kapsułek Surf White 2In1 należy pamiętać, że produkty zapachowe mogą być drażniące dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Jednak lista wszystkich alergenów jest wskazana w liście składników na opakowaniu, dlatego warto sprawdzić tę listę przed zakupem detergentu.

Dodaj opinię:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 1 = 9

Opinie o produkcie

  1. D Dorka

    te kapsulki pachna oblędnie! <3

    4.0

Podobne