114 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kapsułki do prania Vizir Freshness

Producent: Procter&Gamble
Kategoria: Kapsułki do prania

Kapsułki do prania Vizir Freshness

Producent: Procter&Gamble Kategoria: Kapsułki do prania

5.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Kapsułki do prania Vizir Freshness - informacje o produkcie

Vizir Touch of Lenor Freshness kapsułki do tkanin kolorowych – detergent wyprodukowany przez markę Vizir, przynależącą do jednego z największych producentów na świecie – Procter&Gamble. Kapsułki Vizir Freshness wyróżnia wysoka skuteczność oraz skład wzbogacony o dodatek płynu do płukania Lenor. Dzięki trzykomorowej budowie saszetki kapsułki skutecznie piorą, usuwają zabrudzenia oraz nadają wypranym tkaninom blask. Ponadto jedna kapsułka produktu wystarcza na wykonanie pięciokilogramowego prania. Nowoczesna formuła detergentu uwalnia się po kontakcie z wodą, dzięki czemu kapsułki skutecznie działają nawet w temperaturze 20°C, co sprawdza się w krótkim trybie prania.

Kapsułki wyróżnia kompaktowe i solidne opakowanie, które zapewnia komfort użytkowania i przechowywania. Vizir Freshness występuje w trzech wielkościach opakowania: 26, 33, 36 sztuk. W sklepach stacjonarnych zazwyczaj można odnaleźć trzeci wariant zawierający 36 sztuk kapsułek. Inne pojemności są rzadziej dostępne, jednak można odnaleźć je w sklepach internetowych.

Za największe opakowanie kapsułek Vizir Touch of Lenor Freshness zapłacimy ok. 39 zł.

Nasza opinia o kapsułkach do prania Vizir Freshness

Marka Vizir przyzwyczaiła nas do świetnej jakości proszków do prania. Jednak producent postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i wyprodukować także kapsułki, które będą dopasowane do potrzeb każdego z użytkowników. Poprzez formułę wzbogaconą płynem do płukania Lenor kapsułki Vizir Freshness są najlepszym wyborem, jeśli zależy nam nie tylko na idealnej czystości tkanin, ale także na przyjemnym zapachu. Wykorzystanie tego wspomagającego składnika pozytywnie wpływa na jakość tkanin – ubrania zyskują dodatkową miękkość i świeżość. Atutem detergentu jest jego skuteczne działanie i łatwa rozpuszczalność nawet w niskich temperaturach.

Warto pamiętać, że w przypadku mocno zabrudzonego prania lub przekraczającego 6 kg, należy zastosować dwie kapsułki Vizir Touch of Lenor Freshness – dzięki temu środek usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia.

Dodaj opinię:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 25 = 30

Opinie o produkcie

  1. P Paulinka90

    Moje ulubione już od dłuższego czasu! Mają delikatny, ale śliczny zapach. Taki naturalny, nie chemiczny :D

    5.0

Podobne