958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Lidlomix – robot kuchenny z Lidla

Producent: Silvercrest
Kategoria: Robot kuchenny – opis, rodzaje, przeznaczenie
lidlomix

Lidlomix – robot kuchenny z Lidla

Producent: Silvercrest Kategoria: Robot kuchenny – opis, rodzaje, przeznaczenie

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:

Lidlomix – informacje o produkcie

Lidlomix to robot kuchenny marki Silvercrest – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Silvercrest dostępne są różnego rodzaju sprzęty AGD, w tym roboty kuchenne. Jednym z chętniej wybieranych jest zaś robot kuchenny z Lidla, tzw. Lidlomix, Monsieur Cuisine Smart Silvercrest. Jest to wielofunkcyjne urządzenie z Wi-Fi. Przeznaczone jest do rozdrabniania, gotowania, ważenia, smażenia, zagniatania, siekania, tarcia, ubijania itd. Ma 10-stopniowe ustawienia prędkości i dodatkową funkcję turbo. Posiada tzw. cooking-pilot z przepisami krok po kroku.

Robot kuchenny Lidl daje ponadto możliwość połączenia z siecią WLAN. Wyposażony jest w 8-calowy wyświetlacz dotykowy z szybkim czasem reakcji. W zestawie znajduje się miska o pojemności 4,5 l ze stali nierdzewnej z maks. pojemnością napełniania 3 l, wkładka do gotowania, nakładka do ubijania, nasadka do gotowania na parze, wkładka nożowa, szpatułka oraz pokrywa z otworem do napełniania i miarką. Moc urządzenia wynosi 1200 W.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

Średnia cena Lidlomixa to 2500 złotych.

Nasza opinia o Lidlomixie

Lidlomix, czyli robot kuchenny z Lidla, to niezwykle praktyczne i wielofunkcyjne urządzenie, które świetnie sprawdzi się właściwie w każdej kuchni. Maszyna pracuje sprawnie i efektywnie, ogólnie bez zarzutów. Trudno przy tym wymienić jej wszystkie funkcje i możliwości – lista zastosowania sprzętu jest bowiem bardzo długa. Pod względem funkcjonalności i jakości śmiało można zresztą porównać ją do kultowego urządzenia znanej marki.  

Wielofunkcyjny Lidlomix miksuje, rozdrabnia, waży, gotuje, smaży, ubija, sieka, tnie itd. Ma mocny silnik i zasadniczo jest bezawaryjny. Prezentuje się przy tym bardzo estetycznie. Można podłączyć go do internetu. Obsługa Lidlomixa jest łatwa i w dużej mierze intuicyjna.

Cena robota kuchennego Lidl jest przy tym bardzo korzystna – wprawdzie na pierwszy rzut oka może wydać się dość wysoka, to jednak wystarczy porównać ją z cenami innych sprzętów tego rodzaju, żeby przekonać się o jej atrakcyjności.

Zobacz też nasze opinie o innych urządzeniach kuchennych z Lidla!

Opinie o Lidlomix – robot kuchenny z Lidla - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 3 = 1

Podobne