295 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Płyn do płukania Coccolino Passion Flower & Bergamot

Producent: Unilever
Kategoria: Płyn do płukania tkanin

Płyn do płukania Coccolino Passion Flower & Bergamot

Producent: Unilever Kategoria: Płyn do płukania tkanin

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • płyn do płukania tkanin
  • płyn do płukania
  • płyn do płukania Coccolino
  • Płyn do płukania Coccolino Passion Flower & Bergamot

Płyn do płukania Coccolino Passion Flower & Bergamot – informacje o produkcie

Płyn Do Płukania Coccolino Passion Flower & Bergamot – żel do prania wyprodukowany przez firmę Unilever, specjalizującą się w wytwarzaniu artykułów żywnościowych, środków czystości i higieny osobistej.

Coccolino Passion Flower & Bergamot to płyn występujący w perfumowanej linii Coccolino Creations. W składzie produktu znajdują się: kationowe środki powierzchniowo czynne oraz kompozycja zapachowa. Detergent zawiera specjalistyczną formułę, która chroni tkaniny przed przyszłymi zniszczeniami oraz zapewnia miękkość ubrań i długotrwały zapach. Innowacyjna formuła mikrokapsułek pozwala na stopniowe uwalnianie zapachu, dzięki czemu utrzymuje się on do 8 tygodni.

W dozowaniu odpowiedniej ilości produktu pomaga miarka, która występuje w postaci nakrętki. Podczas zastosowania należy odmierzyć ilość płynu – w przypadku prania o wadze 5 kg zastosujemy 35 ml, natomiast dla prania o wadze 7 kg zużyjemy 50 ml. Preparatu nie należy stosować bezpośrednio na tkaninę.

Produkt Coccolino Passion Flower & Bergamot jest dostępny zarówno w drogeriach, jak i sklepach z artykułami spożywczymi. Zazwyczaj występuje w pojemności 1,45l, która wystarcza na 58 prań. Za produkt ten zapłacimy ok. 18 zł.

Nasza opinia o płynie Coccolino Passion Flower & Bergamot

Płyn do płukania marki Coccolino to zdecydowany faworyt wśród innych preparatów tego typu na rynku. Wyróżnia go przede wszystkim kompozycja zapachowa o nucie passiflory i bergamotki, która jest stworzona przez kreatorów perfum. Nowoczesna technologia mikrokapsułek zapewnia luksusowy i długotrwały zapach, uwalniający się nawet przy najmniejszym ruchu. Na uwagę zasługuje również to, że płyn jest mocno skoncentrowany, przez co wystarczy jedynie niewielka ilość detergentu, by materiały zyskały miękkość i ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Warto wspomnieć, że butelka, w której sprzedawany jest płyn, jest wytworzona w dzięki nowoczesnej technologii Eko, a do jej stworzenia wykorzystano o 25% mniej tworzywa niż w przypadku butelek tradycyjnych.

Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu produktu, w szczególności przedłużenia świeżości ubrań, warto używać płynu w połączeniu z żelem do prania Coccolino.  

Opinie o Płyn do płukania Coccolino Passion Flower & Bergamot - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

64 + = 70

Podobne