231 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Płyn do płukania Henkel Vernel Wild Rose

Producent: Henkel
Kategoria: Płyn do płukania tkanin

Płyn do płukania Henkel Vernel Wild Rose

Producent: Henkel Kategoria: Płyn do płukania tkanin

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • Henkel
  • płyn do płukania tkanin
  • Płyn do płukania Henkel Vernel Wild Rose
  • płyn do płukania
  • płyn do płukania Henkel

Płyn do płukania Henkel Vernel Wild Rose – informacje o produkcie

Henkel Vernel Wild Rose Płyn do płukania – produkt międzynarodowej marki Vernel, która jest filią niemieckiej firmy Henkel specjalizującej się w wytwarzaniu środków pomocniczych i higienicznych do domowego i przemysłowego użytku.

Formuła płynu pielęgnuje ubrania i wygładza ich włókna, co sprawia, że są one niezwykle miękkie i delikatne. Składniki aktywne ułatwiają prasowanie i są bezpieczne dla wszystkich tkanin. Produkt ponadto chroni kolory ubrań, a przy tym zapobiega ich elektryzowaniu. Preparat pozostawia na ubraniach subtelny zapach kwiatów dzikiej róży, a innowacyjna technologia Perfume Pearls pozwala na stopniowe uwalnianie woni przy każdym poruszeniu materiału. Dzięki temu środek zapewnia długotrwałą świeżość prania.

Preparat zawiera dozownik w zakrętce, o pojemności 70 ml. Detergent występuje w butelce jednolitrowej, która wystarcza na 33 prania. W sklepach internetowych preparat ten zakupimy w cenie ok. 9 zł.

Nasza opinia o płynie do płukania tkanin Henkel Vernel Wild Rose

Płyn do płukania Henkel Vernel Wild Rose jest produktem, który zasługuje na uwagę – przede wszystkim ze względu na niską cenę i skuteczność. Detergent jest gęsty i mocno skoncentrowany, co przekłada się na jego wysoką wydajność. Innowacyjna kompozycja składników aktywnych sprawia, że mikrokapsułki zapachowe zawarte w preparacie osadzają się na włóknach tkanin w czasie użycia płynu.

Płyn Henkel pięknie pachnie, zapach długo utrzymuje się na tkaninie, przez co pranie długo jest świeże.

Warto pamiętać, że płyn do płukania Vernel Wild Rose jest importowany z Niemiec, dlatego najczęściej jest on dostępny w Internecie.

Opinie o Płyn do płukania Henkel Vernel Wild Rose - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 + = 10

Podobne