948 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Płyn do prania Biedronka

Producent: Kłębuszek
Kategoria: Płyn do prania
płyn do prania biedronka

Płyn do prania Biedronka

Producent: Kłębuszek Kategoria: Płyn do prania

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Płyn do prania Biedronka – informacje o produkcie

Płyn do prania Biedronka to produkt marki Kłębuszek – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Kłębuszek dostępne są różne rodzaje płynów do prania. Jednym z częściej wybieranych wariantów produktu jest przy tym płyn do prania kolorowego (Kłębuszek Colour). Jest to środek do użycia w pralce automatycznej i podczas prania ręcznego, przeznaczony do prania tkanin kolorowych.

Oferta marki obejmuje ponadto płyn do prania czarnego (Kłębuszek Black), płyn do prania wszystkich kolorów (Kłębuszek All Colours), płyn do prania tkanin delikatnych (Kłębuszek Sensitive).

Średnia cena płynu do prania z Biedronki to 12 złotych za opakowanie zawierające 1,85 l produktu.

Zobacz też naszą opinię o płynie do prania z Lidla :)

Nasza opinia o płynie do prania Biedronka

Płyn do prania Biedronka to środek, który znakomicie sprawdzi się podczas codziennego prania właściwie w każdym domu. Trzeba też przyznać, że bardzo skutecznie czyści różnego rodzaju tkaniny i dobrze działa już w niskich temperaturach. Usuwa plamy, choć może nie poradzić sobie z wyjątkowo uporczywymi zabrudzeniami. Najlepiej będzie ocenić to przed włożeniem materiału do pralki – być może będzie wymagał wstępnego moczenia albo użycia odplamiacza.

Warto też wspomnieć, że płyn do prania z Biedronki pielęgnuje kolory. Podczas prania tkaniny nie tracą więc nic ze swoich pierwotnych barw, dodatkowo zyskując na intensywności. Detergent bardzo przyjemnie pachnie, pozostawiając na długo miły i świeży zapach na pranych materiałach. Z całą pewnością warto o tym wiedzieć, zwłaszcza że nie dla wszystkich stanowi to pożądaną cechę środków do prania.

Płyn jest przy tym bardzo wydajny, a jego opakowanie duże. Standardowa pojemność to około 2 litrów (średnio na 33 prania), ale w sklepach sieci dostępne są też większe butelki płynu.

Cena płynu do prania Biedronka jest przy tym korzystna.

Zobacz też inne nasze recenzje produktów z kategorii chemia gospodarcza :)

Opinie o Płyn do prania Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 12 = 20

Podobne