948 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Płyn do prania Lidl

Producent: Formil
Kategoria: Płyn do prania
płyn do prania lidl

Płyn do prania Lidl

Producent: Formil Kategoria: Płyn do prania

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Płyn do prania Lidl – informacje o produkcie

Płyn do prania Lidl to produkt marki Formil – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Formil dostępne są różnego rodzaju środki piorące, w tym także płyny do prania. Producent deklaruje, że produkty marki oparte są na formule Care&Repair. Jednym z chętniej wybieranych wariantów produktu jest przy tym płyn do prania kolorowego Formil Color. Jest to środek do użycia w pralce, przeznaczony do prania tkanin kolorowych.

Oferta marki obejmuje ponadto płyn do prania tkanin ciemnych (Formil Dark), płyn do prania tkanin delikatnych (Formil Wool and Delicate) oraz płyn do prania odzieży sportowej (Formil Sport).

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

Średnia cena płynu do prania z Lidla to 12 złotych za opakowanie zawierające 1,815 l produktu.

Zobacz też naszą opinię o płynie do prania z Biedronki :)

Nasza opinia o płynie do prania Lidl

Płyn do prania Lidl do kolorów to bardzo skuteczny środek piorący, który z całą pewnością można określić jako godny polecenia, zwłaszcza w tym przedziale cenowym. Płyn bardzo dobrze sprawdza się podczas codziennego prania tkanin kolorowych. Nie niszczy materiałów i nie pozbawia ich elastyczności. Skutecznie pielęgnuje kolory, zachowując ich intensywność i nasycenie. Nie zostawia smug, plam, zacieków.

Dość dobrze radzi sobie z plamami i zabrudzeniami, choć przy tych wyjątkowo uciążliwych warto dodatkowo użyć wybranego odplamiacza czy zastosować znane sobie sposoby na usuwanie plam. Środek ma przy tym przyjemny, świeży zapach, który pozostaje przez jakiś czas na pranych tkaninach.

Płyn do prania z Lidla ma przy tym korzystną cenę.

Opinie o Płyn do prania Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

71 − 64 =

Podobne