948 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Suszarka do grzybów Lidl

Producent: Silvercrest
Kategoria: Suszarka do grzybów – sposób działania, zastosowanie, cena
suszarka do grzybów Lidl

Suszarka do grzybów Lidl

Producent: Silvercrest Kategoria: Suszarka do grzybów – sposób działania, zastosowanie, cena

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Suszarka do grzybów Lidl – informacje o produkcie

Suszarka do grzybów Lidl to produkt marki Silvercrest – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Silvercrest dostępne są różnego rodzaju sprzęty AGD, w tym suszarki do grzybów. Jednym z częściej wybieranych produktów jest przy tym suszarka do grzybów Lidl Silvercrest Kitchen Tools (SDA 350 A2). Jest to urządzenie przeznaczone do suszenia grzybów, owoców, warzyw, ziół, mięsa oraz ryb. Wyposażone jest w pięć pojemników nakładanych jedno na drugie. Posiada cyfrowy wyświetlacz z możliwością ustawiania temperatury i czasu. Moc urządzenia wynosi 350 W. Zakres temperatury to 40-70 stopni regulowanej w krokach co 5 stopni.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

Średnia cena suszarki do grzybów marki Lidl to 200 złotych.

Nasza opinia o suszarce do grzybów Lidl

Suszarka do grzybów Lidl to bardzo wygodne i praktyczne urządzenie, które świetnie sprawdzi się podczas suszenia grzybów. Z całą pewnością zadowoli jednak nie tylko zapalonych grzybiarzy, ponieważ może być wykorzystywane również do suszenia innych produktów, np. warzyw, owoców, ziół, a nawet mięsa i ryb. Sprzętu śmiało można użyć np. do przygotowania Beef Jerky (suszonej wołowiny).

Urządzenie działa sprawnie i efektywnie. Pracuje cicho i jest łatwe i wygodne w obsłudze – cyfrowy panel jest czytelny i wygodny. Mieści dużą ilość produktu przeznaczonego do suszenia. W razie potrzeby daje również możliwość stosowania wybranej liczby tacek. Suszarka do grzybów Lidl pozwala przy tym na naturalną i zdrową konserwację żywności, nie pozbawiając jej wartości odżywczych i walorów smakowych. Do jej zalet należy zaliczyć również możliwość regulacji temperatury suszenia. Warto także wspomnieć, że pojemnik i pokrywka przystosowane są do mycia w zmywarce.

Cena suszarki do grzybów z Lidla jest przy tym korzystna.

Zobacz naszą opinię o innych urządzeniach z Lidla w kategorii Dom i ogród!

Opinie o Suszarka do grzybów Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 1 = 5

Podobne