914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Tampony Biedronka

Producent: Femina
Kategoria: Przybory toaletowe
tampony biedronka

Tampony Biedronka

Producent: Femina Kategoria: Przybory toaletowe

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Tampony Biedronka – informacje o produkcie

Tampony Biedronka to produkt marki Femina – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Femina dostępne są różnego rodzaju artykuły higieniczne dla kobiet, w tym tampony (Femina Essential Protection). Podstawowym wariantem produktu są tampony w rozmiarze normal o poziomie chłonności 3/4 z powłoczką Easy&Comfort. Oferta marki obejmuje również tampony mini (poziom chłonności 2/4) oraz tampony super (poziom chłonności 4/4).

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

Średnia cena tamponów marki Biedronki to 6-7 złotych za opakowanie zawierające 32 sztuki.

Nasza opinia o tamponach Biedronka

Tampony Biedronka to produkt, który znakomicie sprawdzi się jako ochrona podczas menstruacji. Trzeba zresztą przyznać, że są bardzo chłonne i wygodne. Szybko i skutecznie wchłaniają wilgoć, zapewniając tym samym poczucie swobody i świeżości. Mają wyprofilowany kształt i delikatną powłoczkę. Nie podrażniają i nie powodują dyskomfortu. Ich aplikacja jest przy tym prosta, szybka i bezbolesna, nie powinna sprawiać żadnych kłopotów.

Warto również wspomnieć, że każdy tampon znajduje się w folii ochronnej wyposażonej w otwieranie typu Twist Off. Samo usuwanie zabezpieczenia jest łatwe i szybkie. Wystarczy dosłownie chwila i jeden prosty ruch – folię należy odpowiednio skręcić i zdjąć.

Do zalet produktu zaliczyć można także estetyczne, wygodne i pojemne opakowanie. Pudełko zawiera ponad 30 tamponów, dzięki czemu powinno starczyć na długo.

Tampony z Biedronki mają atrakcyjną cenę.

Zobacz też naszą opinię o wkładkach higienicznych z Biedronki oraz podpaskach z Biedronki :)

Opinie o Tampony Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 8 =

Podobne