753 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Wyciskarka wolnoobrotowa Lidl

Producent: Silvercrest
Kategoria: Wyciskarka wolnoobrotowa – opis, sposób działania, zalety
wyciskarka wolnoobrotowa lidl

Wyciskarka wolnoobrotowa Lidl

Producent: Silvercrest Kategoria: Wyciskarka wolnoobrotowa – opis, sposób działania, zalety

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Wyciskarka wolnoobrotowa Lidl – informacje o produkcie

Wyciskarka wolnoobrotowa Lidl to produkt marki Silvercrest – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Silvercrest dostępne są różnego rodzaju sprzęty AGD, w tym wyciskarki. Jednym z chętniej wybieranych produktów z tej grupy jest zaś wyciskarka wolnoobrotowa Lidl Silvercrest Kitchen Tools (SSJ 300 C1). Jest to urządzenie przeznaczone do wyciskania soków z owoców i warzyw. Działa z prędkością 60 obrotów na minutę. Zawiera pojemnik na sok o pojemności ok. 970 ml oraz pojemnik na wytłoki o pojemności ok. 1320 ml. Posiada funkcję cofania umożliwiającą krótki czas pracy w tył w przypadku zakleszczenia. Moc urządzenia wynosi 300 W.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

Średnia cena wyciskarki wolnoobrotowej z Lidla to 330 złotych.

Nasza opinia o wyciskarce wolnoobrotowej Lidl

Wyciskarka wolnoobrotowa Lidl to praktyczne i wygodne urządzenie do wyciskania soków owocowych i warzywnych. Generalnie sprzęt działa sprawnie i ma dość wysoką moc. Pracuje przy tym stosunkowo cicho. Dobrze radzi sobie również z twardymi owocami i warzywami. Pozwala na uzyskanie świeżego i smacznego soku z zachowaniem pełni wartości odżywczych wykorzystanych produktów. Przygotowany sok jest przy tym bardzo gęsty i mętny.

Warto wspomnieć również, że wyciskarka wolnoobrotowa z Lidla prezentuje się estetycznie – ma ładny, smukły kształt i nie zajmuje zbyt wiele miejsca. W celu umycia można ją rozebrać na części, do zestawu dołączona jest także specjalna szczoteczka do czyszczenia. Jedyną wątpliwość może wzbudzić nieco zbyt mały otwór – sprawia to, że konieczne jest krojenie owoców i warzyw na dość małe kawałki.

Cena wyciskarki wolnoobrotowej marki Lidl jest przy tym bardzo atrakcyjna.

Zobacz też inne nasze opinie o sprzętach z Lidla!

Opinie o Wyciskarka wolnoobrotowa Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 4 = 4

Podobne