937 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kostkarka do lodu Lidl

Producent: Silvercrest
Kategoria: Kostkarka do lodu – opis, obsługa, działanie, ceny
kostkarka do lodu lidl

Kostkarka do lodu Lidl

Producent: Silvercrest Kategoria: Kostkarka do lodu – opis, obsługa, działanie, ceny

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Kostkarka do lodu Lidl – informacje o produkcie

Kostkarka do lodu Lidl to produkt marki Silvercrest marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Silvercrest dostępne są różnego rodzaju sprzęty AGD, w tym kostkarki do lodu. Jednym z częściej wybieranych produktów jest przy tym kostkarka do lodu Lidl Silvercrest Kitchen Tools (SEMK 105). Jest to urządzenie do produkcji kostek lodu – pozwala na przygotowanie 9 kostek lodu w ok. 8 minut (11-12 kg lodu w ciągu doby). Nie wymaga wcześniejszego chłodzenia. Składa się z wbudowanego zbiornika na wodę o pojemności 1,8 l (nie wymaga podłączenia do sieci wodnej), a także wyjmowanego pojemnika na 0,8 kg kostek lodu. Wyposażone jest w panel do obsługi soft touch. W zestawie znajduje się łopatka do lodu. Moc urządzenia wynosi 105 W.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

Średnia cena kostkarki do lodu z Lidla to 500 złotych.

Nasza opinia o kostkarce do lodu Lidl

Kostkarka do lodu Lidl to funkcjonalne i wygodne urządzenie, które pozwala na szybkie i łatwe przygotowanie kostek lodu. Świetnie spisuje się jako sprzęt domowego użytku. Umożliwia produkcję 9 kostek w ciągu 8 minut  – sprawdzi się więc podczas domowych imprez, przyjęć i spotkań, a także na co dzień, zwłaszcza latem. Przy większych potrzebach warto jednak zdecydować się na kostkarkę o lepszej wydajności i większej pojemności.

Urządzenie działa sprawnie i szybko, ogólnie bez zarzutów. Jego obsługa jest prosta i wygodna. Niekwestionowaną zaletą sprzętu są jego kompaktowe rozmiary – kostkarka do lodu z Lidla jest niewielka, a więc nie zajmie zbyt dużo miejsca, co szczególne znaczenie może mieć w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Wygląda przy tym estetycznie i dość neutralnie, dzięki czemu wizualnie pasować będzie do wnętrz o różnych stylach. Wyposażona jest w pojemnik na wodę, co eliminuje konieczność podłączenia do sieci wodnej.

Cena kostkarki do lodu marki Lidl jest przy tym korzystna.

Koniecznie zobacz nasze opinie o innych sprzętach z Lidla: frytkownicy czy grillu elektrycznym.

Opinie o Kostkarka do lodu Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

41 − 33 =

Podobne