937 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Robot planetarny Lidl

Producent: Silvercrest
Kategoria: Robot planetarny – zastosowanie, działanie, cena
robot planetarny lidl

Robot planetarny Lidl

Producent: Silvercrest Kategoria: Robot planetarny – zastosowanie, działanie, cena

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Robot planetarny Lidl – informacje o produkcie

Robot planetarny Lidl to produkt marki Silvercrest – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Silvercrest dostępne są różnego rodzaju sprzęty AGD, w tym roboty planetarne. Jednym z chętniej wybieranych jest zaś robot planetarny Lidl Silvercrest Kitchen Tools (SKM 600). Jest to urządzenie kuchenne przeznaczone do mieszania, ubijania i zagniatania o płynnej regulacji prędkości z dodatkową funkcją turbo. Wyposażone jest w zdejmowaną misę wykonaną ze stali szlachetnej o pojemności 5 litrów, a także trzy końcówki robocze (hak do zagniatania, trzepaczkę i mieszadło). W zestawie znajduje się również osłona zapobiegająca zachlapaniu z otworem wlewu. Moc urządzenia wynosi 600 W. Robot dostępny jest w kilku kolorach.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

Średnia cena robota planetarnego z Lidla to 350 złotych.

Nasza opinia o robocie planetarnym Lidl

Robot planetarny Lidl to bardzo praktyczne i wielofunkcyjne urządzenie, które z całą pewnością sprawdzi się w wielu domach. Zwłaszcza że maszyna działa sprawnie i szybko, choć nieco zbyt głośno. Bardzo dobrze radzi sobie z ubijaniem śmietany, mieszaniem składników różnego rodzaju, np. podczas robienia kremów itd. Co więcej, sprzętu śmiało można użyć do zagniatania ciasta, również tego dość gęstego i zwartego. Warto więc podkreślić, że przy stosunkowo niedużej mocy pracuje efektywnie, a nawet nieco zaskakuje jak na taką klasę urządzenia.

Robot planetarny z Lidla jest przy tym stosunkowo nieduży, dzięki czemu nie zajmie zbyt wiele przestrzeni. Do jego zalet zaliczyć należy również możliwość mycia zdejmowanych akcesoriów w zmywarce, a także wyposażenie urządzenia w antypoślizgowe nóżki, które zapobiegają jego przemieszczaniu się podczas pracy. Nie sposób nie wspomnieć o estetycznym wyglądzie maszyny – sprzęt prezentuje się naprawdę dobrze.

Cena robota planetarnego marki Lidl jest przy tym bardzo korzystna.

Koniecznie zobacz nasze opinie o innych urządzeniach z Lidla, np. o frytkownicy beztłuszczowej czy zgrzewarce próżniowej!

Opinie o Robot planetarny Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

49 − 43 =

Podobne