150 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

City Bronzer Maybelline

Producent: L'Oréal
Kategoria: Bronzer

City Bronzer Maybelline

Producent: L'Oréal Kategoria: Bronzer

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • bronzer
  • bronzer maybelline

Maybelline City Bronzer - informacja o produkcie

Popularna na całym świecie marka kosmetyczna Maybelline proponuje nam City Bronzer - puder brązujący w kamieniu o aksamitnej formule, dzięki której kosmetyk - jak zapewnia producent - łatwo się rozprowadza i delikatnie konturuje twarz.

Maybelline City Bronzer dostępny jest w trzech odcieniach: light warm, medium warm i medium cool. Produkt znajduje się w okrągłym plastikowym opakowaniu z klapką z czarnym napisem, pudełko nie zawiera lusterka ani aplikatora.

Bronzer Maybelline został przetestowany dermatologicznie, producent zaleca zużycie produktu w czasie 6 miesięcy od otwarcia.

Puder brązujący City jest łatwo dostępny, można go kupić m.in. w Rossmannie, Naturze, Hebe czy Super-Pharmie. Cena regularna to mniej więcej 50 zł, łatwo jednak trafić na promocję - wtedy kosmetyk kosztuje niewiele ponad 30 zł.

Nasza opinia o Maybelline City Bronzerze

City Bronzer marki Maybelline znajduje się w prostym plastikowym opakowaniu, które niestety nie jest zbyt trwałe, a nadrukowany na nim napis ściera się wyjątkowo szybko. Sam kosmetyk jest jednak lepszej jakości.

Do wyboru mamy trzy (raczej ciepłe) odcienie - bez drobinek, dzięki czemu bronzer daje efekt naturalnej opalenizny, ociepla twarz.

Puder brązujący Maybelline jest suchy, zbity, na pędzlu przenosi się mało produktu - co ułatwia aplikację, a dodatkowo wpływa na wydajność. Bardzo łatwo zaaplikować go na twarz - dobrze się blenduje, nie zostawia plam, łatwo dobudować kolor. Jest idealny dla osób zaczynających przygodę z bronzerami. Poza tym nie osypuje się i długo pozostaje na twarzy.

Cena regularna być może jest nieco zawyżona, za to w promocji można kupić produkt w dobrej cenie. Poza tym jest bardzo łatwo dostępny, co też jest wielkim plusem.

Opinie o City Bronzer Maybelline - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 38 = 45

Podobne