753 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Ekspres do kawy Lidl

Producent: Silvercrest
Kategoria: Ekspres do kawy – opis, rodzaje, ceny
ekspres do kawy lidl

Ekspres do kawy Lidl

Producent: Silvercrest Kategoria: Ekspres do kawy – opis, rodzaje, ceny

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Ekspres do kawy Lidl – informacje o produkcie

Ekspres do kawy Lidl to produkt marki Silvercrest – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Silvercrest dostępne są różnego rodzaju sprzęty AGD, w tym ekspresy do kawy. Jednym z chętniej wybieranych sprzętów z tej grupy jest przy tym ekspres do kawy Lidl Silvercrest Kitchen Tools (SEMM 1470 A2). Jest to ciśnieniowy ekspres kolbowy – urządzenie wyposażone jest w tradycyjny system sitkowy. Jego moc ciśnieniowa wynosi 15 barów. Sprzęt posiada system do spieniania mleka z indywidualną regulacją jego ilości. Wyposażony jest w dwa sitka do jednej albo dwóch filiżanek kawy espresso względnie małej albo dużej cappuccino i latte macchiato. Ma wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,2 l i zbiornik na mleko o pojemności 0,7 l oraz wyjmowaną tackę z kratką do ociekania. W zestawie znajduje się łyżeczka do kawy 2 w 1 oraz ubijak. Moc urządzenia wynosi 1470 W.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

Średnia cena ekspresu do kawy Lidl to 600 złotych.

Nasza opinia o ekspresie do kawy Lidl

Ekspres do kawy Lidl to urządzenie, które świetnie sprawdzi się do codziennego parzenia kawy. Działa przy tym sprawnie i dość szybko (ma stosunkowo wysoką moc ciśnieniową), choć nieco zbyt głośno. Trzeba też przyznać, że gotowe espresso jest aromatyczne i esencjonalne. Sprzęt daje również możliwość przygotowania latte macchiato i cappuccino.

Warto wspomnieć o estetycznym wyglądzie urządzenia i jego stosunkowo niewielkich rozmiarach – ekspres do kawy z Lidla nie zajmie zbyt dużo miejsca w kuchni, więc śmiało można zdecydować się na jego zakup przy ograniczonej przestrzeni. Jego obsługa jest bardzo prosta i nieskomplikowana. Elementy urządzenia (tj. pojemnik na mleko, tacka i sitka) przystosowane są do mycia w zmywarce. Bez zarzutu działa także spieniacz mleka – pozwala na szybkie i wygodne uzyskanie apetycznej pianki z opcją wyboru jej ilości. Pojemnik z niewykorzystanym mlekiem można zaś schować do lodówki.

Cena ekspresu marki Lidl jest przy tym bardzo korzystna.

Zobacz też nasze opinie o innych urządzeniach z Lidla - znajdziesz je w kategorii Dom i ogród!

Opinie o Ekspres do kawy Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

65 − = 61

Podobne