412 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Herbata malinowa Herbapol

Producent: Herbapol
Kategoria: Herbata owocowa
Herbata malinowa herbapol

Herbata malinowa Herbapol

Producent: Herbapol Kategoria: Herbata owocowa

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • herbata
  • herbata owocowa
  • herbata herbapol
  • herbata malinowa

Herbata malinowa Herbapol – informacje o produkcie

Herbapol – polska firma, która w oparciu o składniki naturalne tworzy receptury produktów ziołowych, herbat oraz syropów. Oprócz tego firma zajmuje się także produkcją dżemów owocowych, powideł oraz konfitur.

Herbata malinowa z linii Herbaciany Ogród to herbata owocowa tworzona ze stuprocentowo naturalnych składników. Przez to w składzie produktu znajdziemy wyłącznie: owoc maliny (60%), kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, aromat naturalny.

Każda z herbat zapakowana jest w przezroczyste saszetki wykonane z materiału biodegrawalnego i kompostowalnego w warunkach przemysłowych. Zalecany sposób przygotowania napoju to zalanie jednej torebki szklanką (200 ml) wrzącej wody. Napar należy zaparzać pod przykryciem przez 5-7 minut.

W popularnych sieciach sklepów spożywczych herbatę Herbapol Herbaciany Ogród o smaku malinowym możemy zakupić w opakowaniu rodzinnym (40 torebek) lub zawierającym 20 torebek. Za mniejsze opakowanie herbaty zapłacimy ok. 6 zł, natomiast cena większego wynosi ok. 11 złotych.

Nasza opinia o herbacie o smaku malinowym Herbapol

Herbapol Owocowy ogród o smaku malinowym to jedna z klasycznych i najpopularniejszych propozycji herbat owocowych na rynku. Tym, co wyróżnia ten produkt, jest opakowanie - przezroczyste saszetki, w których zamknięte są składniki, pozwalają na wydobycie intensywnego smaku i szybsze zaparzenie napoju.

Dużą zaletą jest skład produktu – wśród składników znajdziemy tylko te naturalne, co świadczy o wysokiej jakości herbaty. To przekłada się na mocny aromat i smak napoju. Warto pamiętać, że herbata owocowa Herbapol nie zawiera teiny, co sprawia, że można ją pić o dowolnej porze dnia.

Opinie o Herbata malinowa Herbapol - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

15 + = 25

Podobne