584 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kasza jaglana Plony Natury

Producent: Plony Natury, Cenos
Kategoria: Kasza jaglana

Kasza jaglana Plony Natury

Producent: Plony Natury, Cenos Kategoria: Kasza jaglana

3.0 Opinie (2)

Oznacz status produktu:
 • kasza jaglana
 • kasza jaglana plon natury
 • kasza jaglana biedronka

Kasza jaglana Plony Natury - informacje o produkcie

Kasza jaglana Plony Natury to produkt własny popularnej sieci sklepów spożywczych Biedronka. Marka promuje go jako wyrób polski z hasłem „Nie poprawiamy natury”, sugerującym w 100% naturalne pochodzenie kaszy. Powstała ona z łuskanego ziarna prosa. I choć zboże to jest naturalnie bezglutenowe, sama kasza jaglana Plony Natury może zawierać gluten.  

Produkt jest sprzedawany w woreczkach o wadze 100 g. W jednym, kartonowym opakowaniu znajdują się 4 torebki, co obejmuje 8 porcji. Jedna porcja 50 g dostarcza 175 kcal, 5,4 g białka, 1,5 g błonnika i 35 g węglowodanów (ale zaledwie 0,2 g cukrów). 

Kasza jaglana Plony Natury znajduje się wyłącznie w ofercie sklepów Biedronka. Można ją kupić również w sprzedaży internetowej. Jej cena wynosi 2,49 zł. 

Nasza opinia o kaszy jaglanej Plony Natury

Dobry smak idący w parze z atrakcyjną ceną to niewątpliwie największa zaleta kaszy jaglanej Plony Natury. Za jakością tego produktu w rzeczywistości stoi uznany producent kasz, ryżów i roślin strączkowych - marka Cenos. 

Plony Natury, dzieląc kaszę jaglaną na torebki, znacznie ułatwiły proces jej przygotowania. Nie trzeba się kłopotać odpowiednim wydzieleniem porcji i mieć gotującej się kaszy stale pod kontrolą. Ziarenka nie przywierają do dna garnka. Nie sklejają się też w zbitą masę. Po ugotowaniu kasza jaglana Plony Natury zachowuje atrakcyjny kolor, zyskuje przyjemną, sypką konsystencję i delikatny smak.

Znakomicie sprawdza się w różnego rodzaju potrawach: od popularnych jaglanek przez nadziewane warzywa i dania główne po smaczne desery. Dla kulinarnej inspiracji kasza jaglana Plony Natury została wzbogacona o przepis. Znajduje się on na bocznej ściance opakowania i jest ciekawą propozycją wykorzystania produktu.

To znakomity wybór, gdy szukasz łatwego i niedrogiego w realizacji pomysłu na pyszne dania na słodko lub wytrawnie. 

Opinie o Kasza jaglana Plony Natury - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

12 − 10 =

Opinie o produkcie

 1. N Nacia

  Naprawdę dobra kasza w rozsądnej cenie, polecam!!

  5.0

 2. P Pawel

  Średnio polecam tą kasze, często są w niej robaki.

  1.0

Podobne