436 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kolagen 11.000 Plus system Doppelherz

Producent: Queisser Pharma
Kategoria: Kolagen

Kolagen 11.000 Plus system Doppelherz

Producent: Queisser Pharma Kategoria: Kolagen

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • kolagen
  • preparaty z kolegenem
  • kolagen Doppelherz System Kollagen 11.000 Plus
  • kolagen suplement

Kolagen 11.000 Plus system Doppelherz – informacje o produkcie

Doppelherz System Kollagen 11.000 Plus to suplement diety stosowany w celu utrzymania prawidłowego funkcjonowania mięśni i kości. Przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Preparat zawiera hydrolizat kolagenu Peptan oraz siarczan chondroityny (w tym chondroityna). Jego skład wzbogacono witaminami C i D, a także miedzią i selenem. Ma postać płynu do picia.

Jak zapewnia producent, Doppelherz System Kollagen 11.000 Plus przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mięśni i kości, wspiera zachowanie prawidłowego stanu tkanek łącznych, wspomaga produkcję kolagenu. Suplement poleca się osobom dbającym o zdrowe kości i chrząstki.

Średnia cena kolagenu Doppelherz System Kollagen 11.000 Plus to 80 złotych za opakowanie zawierające 30 ampułek po 25 ml.

Zaleca się zażywanie 1 ampułki dziennie.

Nasza opinia o kolagenie Doppelherz

Doppelherz System Kollagen 11.000 Plus to preparat, który pomaga uzupełnić codzienną dietę w kolagen i witaminy oraz minerały, a tym samym skutecznie wspiera utrzymanie zdrowych kości i chrząstki.

Na uwagę zasługuje bogaty i cenny skład suplementu, a także jego płynna formuła (preparat zawarty w ampułce jest gotowy do spożycia). Jego ogromnym atutem jest wysoka zawartość płynnego Kolagenu Peptan w postaci peptydów kolagenowych (11 000 mg w dziennej dawce). Do zalet suplementu należy również zawartość witamin C i D (witamina D wspiera utrzymanie prawidłowego funkcjonowania kości, witamina C wspomaga produkcję kolagenu) oraz miedzi i selenu (chroniących komórki przed stresem oksydacyjnym).

Opinie o Kolagen 11.000 Plus system Doppelherz - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

72 + = 78

Podobne