527 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kreatyna OstroVit Creatine Monohydrate

Producent: Ostro-Vit
Kategoria: Kreatyna

Kreatyna OstroVit Creatine Monohydrate

Producent: Ostro-Vit Kategoria: Kreatyna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • kreatyna
  • suplementy z kreatyną
  • preparaty z kreatyną
  • kreatyna OstroVit Creatine Monohydrate

Kreatyna OstroVit Creatine Monohydrate – informacje o produkcie

OstroVit Creatine Monohydrate to suplement diety zawierający monohydrat kreatyny, stosowany w celu zwiększenia wytrzymałości treningowej i przyrostu beztłuszczowej masy mięśniowej. Przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Preparat zawiera monohydrat kreatyny, w tym 1882 mg kreatyny w 1 porcji. Jego skład wzbogacono tauryną i witaminą B6.

Jak zapewnia producent, suplement wspiera przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, zwiększa wydajność fizyczną organizmu, usprawnia pracę mięśni, poprawia wytrzymałość treningową i zwiększa siłę, powoduje polepszenie samopoczucia.

Średnia cena kreatyny OstroVit Creatine Monohydrate to 45 złotych za opakowanie zawierające 500 g proszku do rozpuszczenia.

Zaleca się zażywać 2 porcje (2 x 2,5 g / 2 x ½ miarki) w dni treningowe, jedną bez­po­śred­nio po prze­bu­dze­niu, drugą por­cję po tre­ningu. W dni nie­tre­nin­gowe pić 1 por­cję dziennie po prze­bu­dze­niu.

Proszek należy rozpuścić w wodzie lub soku – 1 porcję na 100-150 ml płynu.

Nasza opinia o kreatynie OstroVit

OstroVit Creatine Monohydrate to preparat, który skutecznie wspiera budowę czystej masy mięśniowej i pomaga zwiększyć wytrzymałość treningową.

Jego największą zaletą jest wysoka zawartość kreatyny w formie wysokiej jakości monohydratu. Na uwagę zasługuje również dodatek witaminy B6 i tauryny, które wspomagają działanie kreatyny.

Cena preparatu jest dość korzystna. Jego przyjmowanie nie sprawia kłopotu. Proszek łatwo się rozpuszcza, a otrzymany w ten sposób napój ma przyjemny smak.

Opinie o Kreatyna OstroVit Creatine Monohydrate - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

77 − 67 =

Podobne