914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Lody Psi Patrol Koral

Producent: Koral
Kategoria: Lody – mroźna przyjemność
lody psi patrol

Lody Psi Patrol Koral

Producent: Koral Kategoria: Lody – mroźna przyjemność

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:
  • lody Psi Patrol Koral
  • lody Koral
  • lody Psi Patrol

Lody Psi Patrol Koral – informacje o produkcie

Lody Psi Patrol Koral to produkt firmy Koral – największego producenta lodów w Polsce, właściciela marek Koral i Bracia Koral.

Produkt dostępny jest jako lody na patyku o smaku waniliowo-truskawkowym o pojemności 60 ml. Jako kolejne do sprzedaży weszły lody w rożku o smaku waniliowo-truskawkowym dekorowanym białą czekoladą o pojemności 110 ml.

Lody inspirowane są znaną kreskówką dla dzieci „Psi patrol”. Bohaterami serialu i filmu są bohaterskie psiaki oraz dziesięcioletni chłopiec, którzy wspólnie stawiają czoła różnym zagrożeniom, niosąc pomoc potrzebującym.

W skład lodów Psi Patrol Koral na patyku wchodzą: odtworzone mleko odtłuszczone, cukier, olej kokosowy, truskawki 2,6%, odtłuszczone mleko w proszku, syrop glukozowy, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizatory: mączka chleba świętojańskiego, guma guar; barwniki: betanina, annato norbiksyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty.

100 gramów produktu dostarcza: 185 kcal (10 g tłuszczu, 21 g węglowodanów, 3 g białka).

Średnia cena lodów Psi Patrol Koral na patyku to 2 złote.

Nasza opinia o lodach Psi Patrol

Lody Psi Patrol Koral to popularny (zwłaszcza wśród dzieci) i chętnie kupowany produkt. Lody są smaczne, choć trudno mówić w tym kontekście o oryginalności. Ich popularność to bowiem głównie zasługa marketingu – produkt powstał w nawiązaniu do znanej kanadyjskiej kreskówki dla dzieci, która od kilku lat bije rekordy oglądalności.

Skład lodów jest stosunkowo długi, a na liście składników znajdują się m.in. odtworzone mleko odtłuszczone, syrop glukozowy, olej kokosowy, mączka chleba świętojańskiego itd. – uznawane za niekorzystne dla zdrowia. Okazjonalne zjedzenie lodów nie powinno stanowić jednak żadnego zagrożenia.

Cena lodów Psi Patrol Koral jest korzystna, a ich producent to znana i ceniona firma z tradycjami, obecna od lat na rynku.

Opinie o Lody Psi Patrol Koral - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 3 =

Podobne