958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Mokra karma dla kota Biedronka

Producent: Kitty
Kategoria: Mokra karma dla kota
mokra karma dla kota biedronka

Mokra karma dla kota Biedronka

Producent: Kitty Kategoria: Mokra karma dla kota

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Mokra karma dla kota Biedronka – opis produktu

Mokra karma dla kota Biedronka to produkt marki Kitty – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Kitty dostępne są różne karmy dla kotów, w tym karma mokra. Produkt występuje w kilku wersjach. Chętnie wybieranym wariantem jest przy tym karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z wołowiną i wątróbką. Są to kawałki mięsa w sosie, wzbogacone witaminą A i E, tauryną, cynkiem oraz kwasami Omega 6.

Oferta marki obejmuje również karmę z kurczakiem i cielęciną w sosie oraz karmę z wołowiną dla kotów po sterylizacji, a także karmy z innych linii (pasztety oraz kawałki w galarecie).

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

Średnia cena mokrej karmy dla kota Biedronka to 2-3 złote za opakowanie zawierające 415 gramów produktu.

Składniki i dodatki mokrej karmy dla kota z Biedronki

W skład mokrej karmy dla kota z Biedronki (z wołowiną i wątróbką) wchodzą: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 38% (4% wołowiny, 4% wątróbki), zboża, ryby i produkty pochodzenia rybnego, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, cukry.

Składniki analityczne:

wilgotność 82,0%

białko surowe 8,0%

zawartość tłuszczu 4,5%

popiół surowy 2,5%

włókno surowe 0,3%

Omega 6 0,3%

Dodatki: Dodatki dietetyczne\ 1kg: witamina A 1100 j.m., witamina D3 140 j.m., witamina E 15 mg, cynk (jako jednowodny siarczan cynku) 10 mg, mangan (jako tlenek manganu (II)) 2,5 mg, tauryna 450 mg.

Jak podawać karmę kotu?

Producent zaleca podawać 200-400 gramów karmy dziennie dla średniej wielkości kota o wadze 3-5 kg, najlepiej w dwóch podzielonych porcjach.

Podany sposób karmienia jest orientacyjny. Faktyczne zapotrzebowanie kota może zależeć od czynników indywidualnych.

Czy mokra karma dla kota Biedronka to produkt warty polecenia? Nasza opinia

Mokra karma dla kota marki Biedronka to produkt o niezbyt dobrym i dość niejasno opisanym składzie. Sama zawartość mięsa nie jest tu zbyt wysoka – koty to natomiast zwierzęta typowo mięsożerne, mięso jest więc kluczowe w ich żywieniu. Określenie produkty pochodzenia zwierzęcego i rybnego jest dość enigmatyczne i nie wiadomo, co się pod nim kryje. Z kolei zboża to najpewniej wypełniacze, dostarczające węglowodanów, zupełnie zbędnych w kociej diecie. Co więcej, zwykle uważa się, że organizm kota nie jest w ogóle przystosowany do trawienia zbóż. Cukry również są tu niepotrzebne. Natomiast ekstrakty białkowe stanowią niezbyt wartościowe źródło białka.

Smak mokrej karmy dla kota Biedronka zapewne najlepiej oceni sam kot. Oczywiście może zdarzyć się, że nasz czworonóg w niej zasmakuje. Z uwagi na jego zdrowie i samopoczucie warto wybrać jednak lepszej jakości pokarm.

Cena mokrej karmy dla kota Biedronka jest przy tym niska.

Zobacz też opinie o różnych suchych karmach dla kota :)

Opinie o Mokra karma dla kota Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

44 + = 45

Podobne