412 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Orzeszki ziemne prażone i solone Lorenz

Producent: The Lorenz Bahlsen Snack-World
Kategoria: Orzeszki ziemne

Orzeszki ziemne prażone i solone Lorenz

Producent: The Lorenz Bahlsen Snack-World Kategoria: Orzeszki ziemne

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • orzeszki ziemne
  • fistaszki
  • orzechy arachidowe
  • orzeszki ziemne prażone i solone Lorenz

Orzeszki ziemne prażone i solone Lorenz – informacje o produkcie

Orzeszki ziemne prażone i solone Lorenz to jeden z produktów wytwarzanych przez firmę Lorenz Bahlsen Snack-World. Sprzedawany jest w opakowaniach o pojemnościach: 140 gramów, 160 gramów oraz 200 gramów (w torebkach i metalowych puszkach z wieczkiem).  

Są to orzeszki ziemne (arachidowe) z dodatkiem soli, prażone na oleju słonecznikowym. 100 gramów produktu dostarcza 620 kcal (51 g tłuszczu, 9,6 g węglowodanów, 27 g białka). Produkt świetnie sprawdza się jako słona przekąska.

Średnia cena orzeszków ziemnych prażonych i solonych Lorenz  to 9 złotych za opakowanie zawierające 200 gramów produktu.

Nasza opinia o orzeszkach ziemnych prażonych i solonych Lorenz

Orzeszki ziemne prażone i solone Lorenz to wysokiej jakości produkt otrzymywany z surowców pochodzących z najlepszych na świecie upraw, przygotowywany z największą starannością i pod ścisłą kontrolą.

Orzeszki mają bardzo dobry, wyrazisty i intensywny smak, są chrupiące i kruche. Doskonale sprawdzają się w roli samodzielnej przekąski, a także jako dodatek do dań i deserów.

Trzeba jednak pamiętać, aby spożywać taką przekąskę z umiarem, ponieważ nie należy ona do najzdrowszych. Takie orzeszki są tłuste, zawierają też sporo soli.

Średnia cena orzeszków ziemnych prażonych i solonych Lorenz jest przy tym dość korzystna. Ich producent to natomiast ceniona i rozpoznawalna na całym świecie firma z tradycjami, której korzenie sięgają XIX wieku – powstaje w 1889 roku jako rodzinne przedsiębiorstwo, które zasłynie wkrótce z produkcji herbatników i słonych przekąsek.

Opinie o Orzeszki ziemne prażone i solone Lorenz - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 9 = 1

Podobne