295 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Pasta do zębów Ajona

Producent: Ajona
Kategoria: Pasta do zębów

Pasta do zębów Ajona

Producent: Ajona Kategoria: Pasta do zębów

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • pasta do zębow
  • pasta do zębów ajona
  • ajona

Pasta do zębów Ajona - informacje o produkcie

Ajona Stomaticum to w zasadzie nie pasta, ale koncentrat pasty do zębów. Przeznaczony jest do codziennej higieny jamy ustnej w przypadku problemów z zębami i chorobami jamy ustnej (takimi jak krwawienie dziąseł czy choroby przyzębia).

Według obietnic producenta dzięki kombinacji naturalnych składników Ajona Stomaticum zapewnia maksymalną codzienną pielęgnację zębów, jamy ustnej i języka. Ma zwalczać około 99% bakterii, które przyczyniają się do powstawania próchnicy, zakażeń dziąseł i nieprzyjemnego zapachu z ust, a ponadto ma: oczyszczać zęby, wzmacniać dziąsła, odświeżać oddech, usuwać osady i chronić przed powstaniem płytki nazębnej i kamienia, poprawiać mikroflorę jamy ustnej.

W składzie znajdziemy m.in.:
- cząsteczki, które zapewniają delikatne czyszczenie zębów,
- substancję czynną rumianku, która hamuje stany zapalne,
- związki chemiczne o działaniu antybakteryjnym,
- bakteriobójcze olejki eteryczne.

Koncentrat do mycia zębów Ajona nie zawiera fluoru. Może być więc bez obaw stosowany przez kobiety w ciąży.

Koncentratem pasty do zębów Ajona Stomaticum w ilości nie większej niż główka od zapałki należy szczotkować zęby dwa razy dziennie przez co najmniej 3 minuty - aby wysokowartościowe składniki mogły wniknąć w głąb zęba i w pełni rozwinąć swoje właściwości. Producent zaznacza, że efekty koncentratu pasty Ajona zauważalne są już po 1. użyciu, a produkt jest aż 5 razy wydajniejszy niż normalna pasta do zębów: 25 ml produktu ma wystarczać na 150 użyć.

Specyfik można kupić w opakowaniach o pojemności 6 i 25 ml. Jest dostępny m.in. w aptekach i drogeriach, np. DOZ Aptece, Super-Pharmie i Naturze. Większe opakowanie kosztuje ok. 10-12 zł. Mniejsze (słabiej dostępne) ok. 4 zł.

Nasza opinia o paście do zębów Ajona

Koncentrat pasty do zębów Ajona Stomaticum znajduje się w małej (zdecydowanie mniejszej od zwykłej pasty) aluminiowej tubce z plastikową zakrętką. Pasta zajmuje bardzo mało miejsca, co może być dużą zaletą np. dla podróżujących. Przy tej niewielkiej pojemności produkt jest niesamowicie wydajny - rzeczywiście wystarczy odrobina przypominająca wielkością główkę zapałki, aby dokładnie umyć zęby - bo pasta ta zęby myje bardzo dobrze!

Produkt ma miętowo-ziołowy, ale nie za mocny zapach i smak. Niestety po użyciu w ustach pozostaje gorzki posmak. Konsystencja tego preparatu to typowa konsystencja zwykłej pasty do zębów. W zasadzie prócz używanej do szczotkowania ilości oraz wielkości tubki nie różni się niczym od standardowej pasty. Dobrze się pieni, nie piecze w język i nie podrażnia dziąseł, wręcz przeciwnie - szybko można zauważyć poprawę stanu dziąseł, pasta widocznie hamuje krwawienie, co jest ogromną zaletą, bo niewiele past sobie z tym radzi. Poza tym koncentrat Ajona, zgodnie z obietnicami producenta, świetnie odświeża oddech i nie ściera szkliwa, być może delikatnie wybiela, trudno to stwierdzić.

Koncentrat pasty do zębów Ajona to naprawdę świetny, skuteczny produkt do higieny całej jamy ustnej. Poza tym jest niezwykle wydajny, przy regularnym stosowaniu wystarcza na kilka miesięcy. Jest niedrogi, warto go wypróbować, szczególnie jeśli ma się problem z dziąsłami. Do kupienia jest też wersja mini, co sprzyja testowaniu. I podróżowaniu z maksymalnie ograniczonym bagażem.

Opinie o Pasta do zębów Ajona - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + 2 =

Podobne