753 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Pieluchy Huggies

Producent: Kimberly-Clark
Kategoria: Pieluchy – rodzaje, marki i ceny
pieluchy huggies

Pieluchy Huggies

Producent: Kimberly-Clark Kategoria: Pieluchy – rodzaje, marki i ceny

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:

Pieluchy Huggies – informacje o produkcie

Pieluchy Huggies to produkt firmy Kimberly-Clark – międzynarodowego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją artykułów przemysłowych i środków higieny osobistej.

Pod marką sprzedawane są m.in. pieluchy Huggies Elite Soft. Są to jednorazowe pieluszki dla dzieci, dostępne w sześciu rozmiarach (1 – 2-5 kg, 2 – 4-6 kg, 3 – 5-9 kg,  4 – 8-14 kg, 5 – 12-22 kg, 6 – 15-25 kg). Przeznaczone są dla niemowląt i małych dzieci o szczególnie wrażliwej, skłonnej do podrażnień skórze. Wyposażone są w rzepy, wewnętrzną warstwę SoftAbsorb z kanałami chłonnymi (zapewniającą natychmiastowe pochłanianie wilgoci), elastyczny pasek i wskaźnik wilgotności, a także wewnętrzną kieszeń (zapobiegającą wyciekom).

Średnia cena pieluch Huggies to 65 złotych za opakowanie zawierające 72 sztuki.

Nasza opinia o pieluchach Huggies

Pieluchy Huggies Elite Soft to wysokiej jakości pieluszki jednorazowe bardzo chętnie wybierane przez rodziców niemowląt i małych dzieci. Są bardzo wygodne, miękkie i cienkie. Świetnie dopasowują się do ciała malucha, nie uwierają, nie zsuwają się. Mają mocne rzepy, dzięki czemu dobrze się trzymają ciała – nie ma przy tym znaczenia, czy mamy do czynienia ze spokojnym czy wyjątkowo rozbrykanym brzdącem.

Do ich największych zalet należy duża chłonność i szybkie odprowadzanie wilgoci. Nie ma mowy w tym przypadku o przeciekaniu, nawet przez dłuższy czas. Pozwala to uniknąć podrażnień, zaczerwienia skóry i odparzeń. Pieluchy Huggies Elite Soft są zresztą adresowane do dzieci o bardzo wrażliwej skórze – i pod tym względem naprawdę się sprawdzają.

Do wad produktu można zaliczyć właściwie tylko dość wysoką cenę i ograniczoną dostępność. Zwłaszcza że przez jakiś czas pampersy Huggies nie były dostępne na polskim rynku.

Opinie o Pieluchy Huggies - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 2 = 1

Podobne