914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Ser kozi Lidl

Producent: Lidl Pilos
Kategoria: Ser kozi – zastosowanie w kuchni, wartości odżywcze
ser kozi Lidl

Ser kozi Lidl

Producent: Lidl Pilos Kategoria: Ser kozi – zastosowanie w kuchni, wartości odżywcze

5.0 Opinie (2)

Oznacz status produktu:

Ser kozi Lidl – informacje o produkcie

Ser kozi Lidl to produkt marki Pilos – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Pilos dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze, w tym ser kozi Lidl Pilos. Jest to ser podpuszczkowy dojrzewający wytwarzany na bazie mleka koziego, dostępny w różnych formach (np. w plastrach, w kostce). Nie zawiera środków konserwujących ani żadnych sztucznych dodatków. Do jego produkcji użyto podpuszczki mikrobiologicznej.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

W skład sera koziego z Lidla wchodzą: mleko kozie, sól, bakterie fermentacji kwasu mlekowego.

100 gramów produktu dostarcza: 380 kcal (31,3 g tłuszczu, 24,5 g białka, 0 g węglowodanów)

Średnia cena sera koziego marki Lidl to 8-9 złotych za opakowanie zawierające 150 gramów produktu.

Nasza opinia o serze kozim Lidl

Ser kozi Lidl dobry i krótki skład. Produkt zawiera same naturalne składniki – przede wszystkim mleko kozie. Próżno tu więc szukać sztucznych dodatków, takich jak substancje konserwujące, zagęszczające czy stabilizujące. Tym samym ser można z powodzeniem określić jako produkt bezpieczny dla zdrowia i samopoczucia. Stanowi przy tym bogate źródło wartościowego białka i wapnia, a także innych minerałów i witamin. Warto przy okazji wspomnieć, że nabiał wytwarzany na bazie mleka pochodzącego od kóz wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami, a składniki odżywcze, jakich dostarcza, są łatwo przyswajalne przez organizm.

Naturalny skład sera koziego z Lidla bezpośrednio przekłada się również na inne walory produktu, w tym na jego smak. Ser jest naprawdę smaczny, choć z pewnością najbardziej zasmakuje amatorom koziego nabiału. Jego smak jest przy tym delikatny, aromat – choć charakterystyczny dla sera koziego – bardzo łagodny, a barwa śnieżnobiała i apetyczna. Konsystencja wyróżnia się kremowością – jest gładka, wręcz aksamitna, bardzo przyjemna.

Cena sera koziego Lidl jest przy tym dość korzystna.

Opinie o Ser kozi Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

70 − = 61

Opinie o produkcie

  1. P Photopolis

    Świetny artykuł. W trakcie poszukiwania w sieci potrzebnych informacji znalazłam ten artykuł. Wielu osobom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na opisywany temat, ale tak nie jest. Stąd też moje zaskoczenie. Świetny artykuł. Zdecydowanie będę rekomendował to miejsce i częściej odwiedzał, żeby przejrzeć nowe rzeczy.

    0.0

  2. W Wody

    Bardzo dobre. W czasie poszukiwania w internecie pożądanych informacji trafiłam na ten artykuł. Wielu osobom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę ,by się wypowiadać na opisywany temat, ale tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Czuję, że powinienem wyrazić uznanie za Twoją pracę. Koniecznie będę rekomendował to miejsce i często tu zaglądał, aby poczytać nowe artykuły.

    0.0

Podobne