526 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Spacerówka Cybex

Producent: Cybex
Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?
spacerówka cybex

Spacerówka Cybex

Producent: Cybex Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:

Spacerówka Cybex – informacje o produkcie

Spacerówka Cybex to produkt firmy Cybex – niemieckiego przedsiębiorstwa oferującego wózki dziecięce, foteliki samochodowe, nosidełka i inne produkty dla dzieci, lider w branży.

Pod marką Cybex dostępne są różnego rodzaju wózki spacerowe. Jednym z popularniejszych modeli jest natomiast spacerówka Cybex Melio 2.0.

Jest to wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci od urodzenia do około 3. roku życia (do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 15 kilogramów). Jest wyposażony w siedzisko z opcją przełożenia (możliwość ustawienia przodem i tyłem do kierunku jazdy). Jego oparcie, wykończone siateczkowym materiałem, opuszcza się do pozycji leżącej jednym ruchem ręki. Wózek posiada regulowaną pełną rączkę z dodatkami z ekoskóry. Jego waga to 6 kilogramów.

Wózek spacerowy Cybex dostępny jest w następujących wariantach kolorystycznych: Navy Blue, River Blue, Magnolia Pink, Classic Beige, Deep Black, Soho Grey. Wyposażony jest w gumowe koła amortyzowane. Na stelażu wózka istnieje możliwość montażu gondoli oraz fotelika samochodowego (do 13 kg).

Średnia cena spacerówki Cybex Melio 2.0 to 2250 złotych.

Nasza opinia o spacerówce Cybex

Spacerówka Cybex Melio 2.0 to bardzo lekki i kompaktowy wózek, który świetnie sprawdzi się w warunkach miejskich, a także podczas podróży i wycieczek. Wykonany jest z dużą starannością przy użyciu materiałów najwyższej jakości.

Do jego ogromnych zalet należy niska waga i niewielkie wymiary po złożeniu. Dzięki temu bez większego wysiłku można przenosić go z miejsca na miejsce, schować do bagażnika samochodowego itd. Wózek składa się przy tym bardzo szybko i sprawnie. Wózek spacerowy Cybex posiada duży i pakowny kosz na zakupy i regulowany podnóżek

Niemniej istotne w kontekście użytkowania spacerówki jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu dziecka. Siedzisko jest bardzo wygodne, rozkłada się do pozycji leżącej, daje możliwość przełożenia przód tył. Jego oparcie wykończone jest przewiewnym materiałem (podobnie jak budka) gwarantującym odpowiedni przepływ powietrza. Budkę można ponadto rozszerzyć do rozmiaru XXL, co zapewnia skuteczną ochronę naszej pociechy przed słońcem, wiatrem czy deszczem.

Prowadzenie wózka spacerowego Cybex Melio 2.0 to prawdziwa przyjemność – jego skrętna koła i wygodna rączka umożliwiają sprawne i swobodne manewrowanie oraz płynną jazdę. Spacerówka ma ponadto ładny, zgrabny kształt i nowoczesny design.

Opinie o Spacerówka Cybex - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 35 = 42

Podobne