231 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Spray DEET 9,5% na komary i kleszcze Mugga

Producent: Mugga
Kategoria: Spray na komary

Spray DEET 9,5% na komary i kleszcze Mugga

Producent: Mugga Kategoria: Spray na komary

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • spray na komary
  • spray na komary mugga

Mugga Spray DEET 9,5% na komary i kleszcze – informacje o produkcie

Mugga Spray DEET 9,5% na komary i kleszcze – produkt marki Mugga, która jest firmą wyspecjalizowaną w produkcji środków na komary i kleszcze.

Mugga DEET 9,5% to środek działający odstraszająco na komary, kleszcze, meszki, muchy, bąki, moskity i roztocza. Skład sprayu opiera się na substancji DEET oraz olejkach eterycznych, które skutecznie blokują receptury węchowe owadów. Środek Mugga zapewnia ochronę do 6 godzin w klimacie umiarkowanym (gdzie jego użycie jest rekomendowane) oraz ok. 4 godzin w klimacie tropikalnym. Spray należy stosować bezpośrednio na odkryte części ciała narażone na ugryzienia lub na ubranie. By zyskać skuteczną ochronę, zaleca się ponowną aplikację preparatu po 6-8 godzinach. Produkt Mugga może być stosowany na twarz i szyję, jednak nie należy aplikować go bezpośrednio, a poprzez spryskanie dłoni i naniesienie na wrażliwe miejsca.

Mugga Spray 9,5% DEET występuje w opakowaniach o pojemności 75 ml. Cena tego sprayu jest różnorodna, w sklepach internetowych zapłacimy za niego od 22 do 30 zł.

Nasza opinia o sprayu DEET 9,5% na komary i kleszcze Mugga

Środek Mugga jest świetnym wyborem dla wszystkich pragnących się uchronić przed uciążliwymi owadami – zarówno podczas leśnych wędrówek, jak i rodzinnych pikników. Dużą zaletą produktu jest niskie stężenie substancji DEET -  9,5%, dzięki czemu może być on stosowany u dzieci od 2 roku życia i kobiet w ciąży. Tak dobrane stężenie zapewnia ochronę przed uciążliwymi owadami, ale jednocześnie jest bezpieczne dla wrażliwych osób.

Niskie stężenie substancji aktywnych pozwala także na użycie preparatu przez dzieci podczas wyjazdów na kolonie i obozy. Ponadto środek wyróżnia łagodny zapach i łatwość rozprowadzania.

Opinie o Spray DEET 9,5% na komary i kleszcze Mugga - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 4

Podobne