231 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Środek przeciw komarom i kleszczom VACO

Producent: VACO
Kategoria: Spray na komary

Środek przeciw komarom i kleszczom VACO

Producent: VACO Kategoria: Spray na komary

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • spray na komary
  • środek na komary
  • vaco
  • środek na komary vaco

Środek przeciw komarom i kleszczom VACO – informacje o produkcie

Środek przeciw komarom i kleszczom VACO – preparat wyprodukowany przez polską firmę VACO, która jest największym w Polsce przedsiębiorstwem w branży zabezpieczeń przed szkodnikami.

Produkt VACO to spray zapobiegający ukąszeniom komarów, kleszczy i meszek. Środek zawiera substancję DEET 15%, która jest odpowiednią ochroną przed owadami podczas aktywności na świeżym powietrzu. Płyn posiada znak jakości Q przyznawany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, ponadto jest on bezpieczny dla skóry, nie wywołuje podrażnień i nie plami odzieży. Podczas używania preparatu należy spryskać równomiernie nieosłonięte części ciała z odległości ok. 20 cm. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat warto nanosić pośrednio – spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować, unikając okolic oczu i ust. Efekt odstraszenia utrzymuje się od 4 do 12 godzin.

Środek ten jest dostępny w opakowaniach z dozownikiem o pojemności 100 ml. W drogeriach cena tego produktu wynosi ok. 10 złotych.

Nasza opinia o sprayu przeciw komarom i kleszczom VACO

Płyn firmy VACO jest polecany przede wszystkim dla osób aktywnych na świeżym powietrzu. Dużą zaletą produktu jest to, że producent każdy ze sprayów opatrzył skalą mocy ochrony, którą można dobrać według własnych potrzeb. W składzie produktu znajdziemy substancję, która zabezpiecza przed insektami w trudnych warunkach klimatycznych, co może zapewnić ochronę nawet w trakcie intensywnych, wakacyjnych wypraw. Środek charakteryzuje się przyjemnym zapachem, który utrzymuje się przez długi czas.

Co ciekawe, firma VACO opracowała również spray na komary i kleszcze przeznaczony dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.

Opinie o Środek przeciw komarom i kleszczom VACO - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 + 2 =

Podobne