191 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Spray na komary i kleszcze BROS Max

Producent: BROS
Kategoria: Spray na komary

Spray na komary i kleszcze BROS Max

Producent: BROS Kategoria: Spray na komary

2.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • spray na komary
  • środek na komary
  • bros komary
  • bros
  • bros max

BROS Max Spray na komary i kleszcze – informacje o produkcie

BROS Max Spray na komary i kleszcze – produkt marki BROS, która jest jedną z najpopularniejszych firm tworzących specyfiki do ochrony przed uciążliwymi owadami. Na rynku marka ta znajduje się od ponad 20 lat.

Preparat marki BROS to spray o działaniu repelencyjnym. Jednym ze składników produktu jest dwudziestopięcioprocentowa zawartość substancji DEET, która zapewnia skuteczną ochronę przed komarami, kleszczami i innymi owadami. Zwiększona zawartość substancji aktywnej chroni do 8 godzin przed komarami i do 5 godzin przed kleszczami.

Podczas użycia należy spryskać miejsca narażone na ukąszenia z odległości ok. 15 cm. Na twarz należy nakładać produkt pośrednio – poprzez spryskanie dłoni i rozsmarowanie.

Środek BROS Max Spray występuje w opakowaniu o pojemności 90 ml. Za spray ten w sklepach i drogeriach zapłacimy ok. 13 zł.

Nasza opinia o produkcie BROS Max Spray na komary i kleszcze

Spray BROS Max poprzez wysokoprocentową zawartość substancji aktywnej zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę przed komarami oraz kleszczami, chroniąc przy tym przed chorobami, które owady te mogą przenosić. Spray jest bezpieczny dla tkanin naturalnych, jednak nie należy go rozpylać na powierzchniach sztucznych, np. takich jak plastik.

Warto pamiętać, że środek ten może być stosowany u dzieci po 12 roku życia – dla osób młodszych może okazać się zbyt silny. Ponadto nie należy przekraczać zalecanej liczby aplikacji: u dorosłych 1-2 razy dziennie, a u dzieci powyżej 12 lat raz dziennie.

Opinie o Spray na komary i kleszcze BROS Max - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 88 = 96

Opinie o produkcie

  1. M Mila456

    Na mnie nie działa!! Psikałam kilkukrotnie, a i tak komary miały ze mnie pożywkę.

    2.0

Podobne