231 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Uniwersalny spray na komary BIO Insektal

Producent: Via Nova
Kategoria: Spray na komary

Uniwersalny spray na komary BIO Insektal

Producent: Via Nova Kategoria: Spray na komary

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • spray na komary
  • bio-insektal
  • spray na komary bio-insektal

BIO-Insektal – uniwersalny spray na komary – informacje o produkcie

BIO-Insektal – uniwersalny spray na komary – preparat owadobójczy skuteczny wobec większości rodzimych gatunków stawonogów. Wyprodukowany przez niemiecką firmę Via Nova specjalizującą się w produkcji środków chemicznych.

Bio-Insektal to naturalny preparat zwalczający kleszcze, komary i inne owady. Do produkcji środka został wykorzystany ekstrakt pyretrum, który z powodzeniem może być używany przez alergików. Bio-Insektal został dopuszczony do dystrybucji po oficjalnym pozwoleniu Ministra Zdrowia i testach dermatologicznych wydanych przez DERMATEST® Medical Research Company. Preparat ten jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych, a także nie reaguje z tworzywami sztucznymi. Długość działania tego produktu po jednym użyciu, to do 8 godzin na skórze oraz do ok. 3 tygodni innych powierzchniach.

Środek jest dostępny w opakowaniach z dozownikiem: 100 ml, 250 ml, 500 ml oraz w butelce 1l bez dozownika. W sklepach internetowych za 250 ml tego produktu zapłacimy ok. 40 złotych.

Nasza opinia o sprayu na komary BIO-Insektal

Środek Bio-Insektal jest polecany dla osób, które są szczególnie narażone na ukąszenia komarów i innych owadów – myśliwych, wędkarzy, rolników, grzybiarzy, ogrodników itd. Dzięki temu, że nie reaguje z tworzywami sztucznymi, można go powszechnie stosować w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, gastronomii, przedszkolach czy szpitalach.

Dużą zaletą preparatu jest jego skład – Bio-Insektal nie zawiera wysokochlorowanych węglowodanów, a naturalne pyretrum jest nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt. Dzięki temu w bezpieczny sposób możemy eliminować niechciane owady z naszego otoczenia bez zatruwania środowiska.

Opinie o Uniwersalny spray na komary BIO Insektal - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

83 − 74 =

Podobne