914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Suchy szampon Biedronka

Producent: Niuqi
Kategoria: Szampon do włosów
suchy szampon biedronka

Suchy szampon Biedronka

Producent: Niuqi Kategoria: Szampon do włosów

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Suchy szampon Biedronka – informacje o produkcie

Suchy szampon Biedronka to produkt marki Niuqi – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Niuqi dostępne są różnego rodzaju kosmetyki, w tym suchy szampon. Jest to preparat w sprayu, wytwarzany na bazie formuły opartej na skrobi ryżowej, przeznaczony do szybkiego odświeżania włosów bez konieczności użycia wody. Zaleca się rozpylać szampon krótkimi seriami na suche włosy z odległości około 20 cm.

Jednym z popularniejszych wariantów produktu jest szampon o zapachu Original Freshness. Oferta marki obejmuje także szampon o zapachy dojrzałej wiśni, szampon o zapachu soczystego mango oraz szampon do włosów ciemnych.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

Średnia cena suchego szamponu z Biedronki to 8 złotych za opakowanie zawierające 200 ml produktu.

Nasza opinia o suchym szamponie Biedronka

Suchy szampon Biedronka to produkt, który pozwoli szybko odświeżyć włosy i poprawić ich wygląd. Świetnie sprawdzi się w podróży lub awaryjnych sytuacjach, np. przed niespodziewanym wyjściem. Trzeba zresztą przyznać, że efekt po jego użyciu jest nie tylko natychmiastowy, ale naprawdę widoczny. Włosy odzyskują blask, stają się miękkie i podnoszą się u nasady. Preparat dobrze się rozpyla i nie pozostawia białych śladów. Nadaje włosom lekkości i objętości, nie obciążając ich. Szampon nie podrażnia też skóry głowy. Jest przy tym wydajny i ma bardzo przyjemny, świeży zapach. Z całą pewnością warto jednak wspomnieć, że zastosowanie kosmetyku nie zastąpi normalnego mycia włosów.

Aplikacja szamponu jest prosta i nie powinna sprawić żadnych kłopotów. Forma sprayu ułatwia równomierne rozprowadzanie preparatu. Cały zabieg nie trwa też zbyt długo. Wystarczy spsiukać włosy, a po chwili wyczesać je, aby pozbyć się nadmiaru szamponu.

Suchy szampon z Biedronki ma atrakcyjną cenę.

Opinie o Suchy szampon Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 8

Podobne