85 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Szampon dla dzieci Johnson’s Baby Gold

Producent: Johnson's
Kategoria: Szampon dla dzieci

Szampon dla dzieci Johnson’s Baby Gold

Producent: Johnson's Kategoria: Szampon dla dzieci

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:

Szampon dla dzieci Johnson’s Baby Gold – informacje o produkcie

Szampon Johnson’s Baby Gold to łagodny, hipoalergiczny produkt przeznaczony do pielęgnacki włosów i skóry głowy noworodków. Szampon wyróżnia się łagodną formułą No More Tears®. Jest to produkt odpowiedni zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Zgodnie z zapewnieniami producenta, szampon Johnson’s Baby delikatnie oczyszcza, zapewnia zdrowy wygląd włosów i skóry głowy. Łatwo się pieni i dobrze spłukuje, pozostawia włosy miękkie, lśniące, czyste, bez zbędnego ich obciążania.

Nie zawiera mydła. Produkt jest hipoalergiczny, ma pH odpowiednie dla delikatnej skóry dziecka, został przetestowany przez pediatrów i dermatologów.

Szampon Johnson’s Baby Gold jest dostępny w opakowaniach o pojemności 200 i 500 ml. Mniejsze kosztuje ok. 8 zł, większe – ok. 18. Produkt można kupić m.in. w Rossmannie, Super-Pharmie, Naturze, a także w niektórych aptekach.

Nasza opinia o szamponie dla dzieci Johnson’s Baby Gold

Szampon dla dzieci Johnson’s Baby Gold można kupić w opakowaniu z pompką, co znacznie ułatwia korzystanie z niego. Szampon przyjemnie pachnie (jak typowy dziecięcy kosmetyk). Jest gęsty i bardzo wydajny, dobrze się pieni i łatwo rozprowadza po włosach, nawet dłuższych, u starszych dzieci.

Po użyciu włosy są czyste, pachnące i lśniące, jednak u niektórych osób, zwłaszcza z długimi włosami, szampon może plątać włosy i powodować problemy z ich rozczesywaniem.

Niestety wbrew obietnicom producenta po dostaniu się do oczu kosmetyk u niektórych dzieci może wywoływać pieczenie i łzawienie, co jest wielkim minusem. Może też uczulać. Nie u każdego się sprawdzi.

Dodaj opinię:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

42 + = 47

Podobne