339 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witamina A Aura Herbals

Producent: Aura Herbals
Kategoria: Witamina A

Witamina A Aura Herbals

Producent: Aura Herbals Kategoria: Witamina A

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • witamina A
  • preparaty z witaminą A
  • witamina A suplement
  • witamina A Aura Herbals

Witamina A Aura Herbals – informacje o produkcie

Aura Herbals Witamina A to suplement diety stosowany w celu pokrycia dziennego zapotrzebowania na witaminę A i uzupełnienia jej niedoborów w organizmie.

Preparat zawiera 800 μg witaminy A w zalecanej dawce dziennej. Jego skład opiera się na bazie oliwy z oliwek. Suplement jest całkowicie naturalny i nie zawiera żadnych sztucznych dodatków. To produkt wegański o płynnej postaci.

Jak zapewnia producent, Aura Herbals Witamina A wspiera proces specjalizacji komórek, pomaga utrzymać prawidłowy stan skóry i prawidłowe widzenie.

Średnia cena preparatu to 15 złotych za butelkę o pojemności 30 ml.

Zaleca się zażywanie 5 kropli dziennie.

Nasza opinia o witaminie A Aura Herbals

Aura Herbals Witamina A to preparat pomagający pokryć dzienne zapotrzebowanie na witaminę A. Jego dużym atutem jest całkowicie naturalny skład – suplement stworzono na bazie oliwy z oliwek, która usprawnia wchłanianie witaminy A bez konieczności spożywania dodatkowych tłuszczów. Nie zawiera przy tym żadnych sztucznych dodatków ani środków konserwujących. Może być spożywany przez wegan.

Cena preparatu jest korzystna. Jego przyjmowanie jest łatwe i wygodne, szczególnie dla osób mających kłopoty z połykaniem tabletek – Aura Herbals Witamina A ma płynną postać.

Opinie o Witamina A Aura Herbals - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 60 = 61

Podobne