191 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witaminy dla dzieci Vibovit Junior

Producent: Teva
Kategoria: Witaminy dla dzieci

Witaminy dla dzieci Vibovit Junior

Producent: Teva Kategoria: Witaminy dla dzieci

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
 • witaminy dla dzieci
 • suplementy dla dzieci
 • witaminy dla dzieci Vibovit Junior

Witaminy dla dzieci Vibovit Junior – informacje o produkcie

Vibovit Junior to witaminowy suplement diety przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Produkt dostępny jest w dwóch smakach – pomarańczowym oraz truskawkowym, w formie saszetek z proszkiem, który należy rozpuścić w ¼ szklanki wody.

Dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat zaleca się spożywanie jednej saszetki na dobę, natomiast dzieci w wieku od 7 do 12 lat powinny spożywać dwie saszetki dziennie.

Suplementy dla dzieci Vibovit Junior podaje się celem uzupełnienia codziennej diety w witaminy konieczne do prawidłowego funkcjonowania organizmu i właściwego rozwoju dziecka. Zalecane są również w okresach obniżonej odporności i przypadkach stwierdzonych niedoborów witamin.

Vibovit Junior stanowi zestaw 10 witamin (w nawiasie podano procentową zawartość witamin w zalecanej dziennej porcji w stosunku do dziennego zapotrzebowania u dzieci w wieku 4-6 lata oraz 7-12 lat):

 • witamina C (31%/62% dziennego zapotrzebowania),
 • witamina B6 (50%/100% dziennego zapotrzebowania),
 • witamina A (20,4%/40,8% dziennego zapotrzebowania),
 • witamina D (50% /100% dziennego zapotrzebowania),
 • witamina B12 (20%/40% dziennego zapotrzebowania),
 • tiamina (55%/109% dziennego zapotrzebowania),
 • witamina E (26,6% /53,2% dziennego zapotrzebowania),
 • kwas pantotenowy (25%/50% dziennego zapotrzebowania),
 • ryboflawina (50%/100% dziennego zapotrzebowania),
 • niacyna (44%/88% dziennego zapotrzebowania).

Preparat nie zawiera glutenu, laktozy, barwników ani środków konserwujących.

Suplement dla dzieci Vibovit Junior o smaku pomarańczowym dostępny jest w opakowaniach zawierających 14, 30 lub 44 saszetek. Witaminy Vibovit Junior o smaku truskawkowym oferowane są w opakowaniach zawierających 14 lub 30 saszetek.

Średnia cena witamin dla dzieci Vibovit Junior o smaku pomarańczowym to 10-12 złotych (14 saszetek), 18-20 złotych (30 saszetek), 27-30 złotych (44 saszetek). Średnia cena witamin dla dzieci Vibovit Junior o smaku truskawkowym to 10-12 złotych (14 saszetek), 18-20 złotych (30 saszetek).

Marka Vibovit znana jest od prawie 50 lat – powstała w 1973 roku. Wówczas przedsiębiorstwo farmaceutyczne Polfa Kutno wypuściło na rynek multiwitaminowy suplement diety dla dzieci pod nazwą Vibovit. Preparat właściwie od początku był cenionym i chętnie kupowanym produktem, wkrótce stał się wręcz kultowy.

Nasza opinia o witaminach dla dzieci Vibovit Junior

Niekwestionowanym atutem witamin dla dzieci Vibovit Junior jest skład preparatu. Suplement składa się z dziesięciu witamin najbardziej istotnych z punktu widzenia prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu dziecka w wieku od 4 do 12 lat. Warto również zwrócić uwagę, że środek nie zawiera glutenu, konserwantów, barwników i laktozy.

Vibovit Junior dostępny jest w formie wygodnych do użycia saszetek z proszkiem, który wystarczy rozpuścić w wodzie. Preparat jest smaczny – producent oferuje przy tym dwa smaki do wyboru. Ponadto witaminy można kupić w opakowaniach różnej wielkości.

Cena witamin dla dzieci Vibovit Junior jest przystępna i niezbyt wysoka. Sama marka preparatu to zaś znak jakości i tradycji.

Opinie o Witaminy dla dzieci Vibovit Junior - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 63 = 71

Podobne