527 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Żelki Trolli

Producent: Trolli GmbH
Kategoria: Żelki – odrobina kolorowej i słodkiej radości
żelki trolli

Żelki Trolli

Producent: Trolli GmbH Kategoria: Żelki – odrobina kolorowej i słodkiej radości

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:
  • żelki
  • żelki Trolli
  • żelki Trolli Mini Burger

Żelki Trolli – informacje o produkcie

Żelki Trolli to produkt firmy Trolli GmbH – niemieckiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją słodyczy, którego historia sięga korzeniami do 1948 roku.

Pod marką produkuje się wiele rodzajów żelek. Jednymi z popularniejszych na polskim rynku są żelki Trolli Mini Burger. Są to słodycze w kształcie hamburgerów. Mają formę pianko-żelek o owocowym smaku. Składają się z pięciu warstw o różnych kolorach i smakach. Każda żelka znajduje się w osobnym opakowaniu – sztywnym i przezroczystym. Słodycze dostępne są zarówno jako pojedyncze sztuki, jak i w zbiorczych opakowaniach o różnej pojemności.

W skład żelek Trolli wchodzą: syrop glukozowy; cukier; żelatyna spożywcza; kwasy: kwas cytrynowy, kwas mlekowy; substancja żelująca: pektyna; środki spożywcze o właściwościach barwiących (czarna porzeczka, czarna marchew, kurkuma, krokosz barwierski, czerwona rzodkiew, czerwone winogrono, wiśnia, cytryna, spirulina); aromaty; olej z nasion palmowych; substancje glazurujące: wosk pszczeli, biały i żółty; wosk carnauba.

100 gramów produktu dostarcza: 335 kcal (0,1 g tłuszczu, 47 g węglowodanów, 5,1 g białka).

Średnia cena żelek Trolli to 10 złotych za opakowanie zawierające 170 gramów.

Nasza opinia o żelkach Trolli

Żelki Trolli Mini Burger to stosunkowo popularny i dość często wybierany produkt. Do jego zalet należy przede wszystkim atrakcyjna postać. Żelki przypominają hamburgery – ich kolejne warstwy naśladują wygląd prawdziwej kanapki. Są kolorowe i smaczne. Mają słodki, ale nieprzesłodzony smak. Taka forma z pewnością spodoba się dzieciom, choć niewykluczone, że skusi się na nie również niejeden dorosły amator słodyczy.

Atutem produktu jest również opakowanie – każdy żelek znajduje się w oddzielnym plastikowym opakowaniu. Warto także dodać, że żelki można kupować zarówno pojedynczo, jak i w opakowaniach zbiorczych.

Cena żelek Trolli Mini Burger jest dość korzystna i nie odbiega od cen innych produktów tego rodzaju. Ich producent to natomiast ceniona firma, znana przede wszystkim z produkcji żelek.

Opinie o Żelki Trolli - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 + 4 =

Podobne