191 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Zielona herbata BIG-ACTIVE

Producent: Herbapol
Kategoria: Zielona herbata

Zielona herbata BIG-ACTIVE

Producent: Herbapol Kategoria: Zielona herbata

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • zielona herbata
  • zielona herbata big-active
  • big-active
  • big-active herbata

Zielona herbata BIG-ACVTIVE – informacje o produkcie

BIG-ACTIVE to marka działająca od 2000 roku. Na stronie producenta można znaleźć informację, że firma zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty oraz pragnienia realizacji marzeń. To marka będąca własnością Herbapolu.

Zielona herbata marki BIO-ACTIVE jest jedną z najpopularniejszych na polskim rynku. Ma klasyczny smak, jest bardzo aromatyczna, co potwierdzają koneserzy. Herbata ma zielono-oliwkowy kolor, a jej liście są duże, nie zostały poddane fermentacji. Skład tej herbaty zielonej jest bardzo prosty: to w 100% liście zielonej herbaty pochodzące z Chin.

Warto wiedzieć, że marka BIG-ACTIVE oferuje wiele wariantów smakowych zielonej herbaty: z kawałkami opuncji, z owocem pigwy, z mango, z pomarańczą czy z maliną. Oprócz tego dostępna jest zarówno herbata zielona liściasta, jak i w torebkach.

Zielona herbata BIG-ACTIVE jest bardzo łatwo dostępna – można ją kupić praktycznie w każdym sklepie spożywczym. Za 100-gramowe opakowanie trzeba zapłacić ok. 5 zł.

Nasza opinia o zielonej herbacie BIG-ACTIVE

Zielona herbata BIG-ACTIVE to dobry wybór dla wszystkich koneserów zielonej herbaty. Jednak wersja klasyczna z pewnością nie posmakuje każdemu, ponieważ napar jest dość mocny, charakteryzuje się goryczkowym posmakiem. Liście klasycznej zielonej herbaty marki BIG-ACTIVE są dobrej jakości – duże, niefermentowane, o atrakcyjnej barwie.

Wszyscy ci, którzy nie przepadają za zwykłymi zielonymi herbatami, mogą z powodzeniem sięgnąć po herbaty zielone BIG-ACTIVE w wersjach smakowych – te są przepyszne, niezwykle orzeźwiające! Dużym zainteresowaniem konsumentów cieszy się zielona herbata z opuncją figową.

Naprawdę warto spróbować zielone herbaty BIG-ACTIVE – nie bez powodu są to jedne z najczęściej wybieranych herbat w Polsce.

Opinie o Zielona herbata BIG-ACTIVE - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 + 6 =

Podobne