948 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Żwirek dla kota Benek

Producent: Certech
Kategoria: Żwirek dla kota
żwirek dla kota benek

Żwirek dla kota Benek

Producent: Certech Kategoria: Żwirek dla kota

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Żwirek dla kota Benek – opis produktu

Żwirek dla kota Benek to produkt firmy Certech – polskiej firmy z branży zoologicznej, działającej na rynku od ponad 25 lat.

Pod marką Benek dostępne są różnego rodzaju żwirki dla kotów. Jednym z częściej wybieranych produktów jest przy tym żwirek Benek Standard Line naturalny. Jest to żwirek betonitowy, bezzapachowy, w 100% naturalny, o dużych ziarnach 2-5 mm.

Linia Standard obejmuje także żwirki zapachowe – cytrusowa świeżość, zielony las oraz lawenda.

W ofercie firmy znajdują się ponadto żwirki kukurydziane, drewniane oraz silikonowe.

Ten żwirek dostępny jest w opakowaniach 5 l, 10 l i 25 l.

Średnia cena żwirku dla kota Benek to 30 złotych za opakowanie zawierające 10 litrów produktu.

Jak stosować żwirek dla kota?

Żwirek dla kota firmy Benek przeznaczony jest do używania w kuwetach. Należy nasypać do kuwety warstwę żwirku około 5 cm na całą powierzchnię.

Należy również regularnie usuwać zanieczyszczenia i zbrylony żwirek z kuwety, a także uzupełniać jego braki – dosypywać świeży żwirek, utrzymując jego stały poziom.

Czy warto kupić żwirek dla kota Benek?

Żwirek dla kota marki Benek to produkt, który z powodzeniem można określić jako godny polecenia – naprawdę na co dzień sprawdza się świetnie w kociej toalecie. Bardzo skutecznie absorbuje płyny i wilgoć i pochłania nieprzyjemne zapachy. Doskonale się zbryla, pozwalając tym samym na łatwe utrzymanie czystości w kuwecie. Sprzątanie kocich nieczystości jest w tym przypadku proste i szybkie.

Jego ziarna są dość duże, co zapewnia ochronę przed roznoszeniem żwirku po mieszkaniu. Żwirek jest przy tym bardzo wydajny. Dodatkowym plusem jest możliwość wyboru wielkości opakowania. Warto również wspomnieć, że jest to produkt w pełni naturalny. Śmiało można też powiedzieć, że jest to jeden z lepszych (jeśli nie najlepszy) żwirków betonitowych dostępnych na rynku.

Cena żwirku dla kota Benek jest przy tym korzystna.

Opinie o Żwirek dla kota Benek - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

41 + = 42

Podobne