150 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Biotyna DOZ PRODUCT

Producent: DOZ PRODUCT
Kategoria: Biotyna

Biotyna DOZ PRODUCT

Producent: DOZ PRODUCT Kategoria: Biotyna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • biotyna
  • biotyna doz product

Biotyna Biotyna – informacje o produkcie

Biotyna DOZ PRODUCT – środek firmy DOZ PRODUCT, która specjalizuje się w produkcji suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków.

DOZ PRODUCT Biotyna to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą wesprzeć kondycję włosów i skóry. Głównym składnikiem produktu jest biotyna, której dawka pozwala skutecznie uzupełnić niedobory witaminy B7 w organizmie. W składzie znajdują się również substancje wypełniające – celuloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancje glazurujące i oleje roślinne. Preparat jest bezglutenowy. Zalecana dzienna porcja produktu to 2 tabletki popite obficie wodą.

Biotyna DOZ PRODUCT jest najczęściej dostępna w opakowaniach o pojemności 90 tabletek powlekanych. W aptekach cena tego suplementu wynosi ok. 20 zł.

Nasza opinia o biotynie DOZ PRODUCT

Suplement marki DOZ PRODUCT to specyfik, który zapewnia dawkę biotyny w łatwo przyswajalnych tabletkach powlekanych. Dzięki temu preparat ten jest świetnym wyborem dla osób dorosłych i seniorów. Jedno opakowanie Biotyny DOZ wystarcza na półtora miesiąca suplementacji. Ponadto środek nie zawiera glutenu, przez co z powodzeniem może być stosowany przez osoby cierpiące na celiakię.

Przed zakupem produktu DOZ Biotyna warto mieć na uwadze, że w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem, by ustalić, czy produkt będzie bezpieczny dla matki i dziecka.

Opinie o Biotyna DOZ PRODUCT - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

7 + 1 =

Podobne