526 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Biotyna Swanson o przedłużonym uwalnianiu 10000 mcg

Producent: Swanson Health Products
Kategoria: Biotyna

Biotyna Swanson o przedłużonym uwalnianiu 10000 mcg

Producent: Swanson Health Products Kategoria: Biotyna

5.0 Opinie (2)

Oznacz status produktu:

Biotyna Swanson o przedłużonym uwalnianiu 10000 mcg – informacje o produkcie

Swanson Biotyna o przedłużonym uwalnianiu 10000 mcg – suplement diety wyprodukowany przez firmę Swanson Health Products.

Podstawowym składnikiem produktu jest witamina H, czyli biotyna, która uczestniczy w syntezie cukrów, białek i kwasów tłuszczowych, co wpływa na właściwe funkcjonowanie skóry, włosów i paznokci, a ponadto utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Formuła suplementu zawiera biotynę o przedłużonym działaniu, dzięki czemu substancja czynna dostaje się do organizmu stopniowo. Rekomendowaną porcją dzienną preparatu jest 1 kapsułka, która zaspokaja zapotrzebowanie osób dorosłych na witaminę H.

Środek Swanson Biotyna o przedłużonym uwalnianiu 10000 mcg jest dostępny w szczelnym opakowaniu, zawierającym 60 kapsułek. Cena produktu w aptekach wynosi ok. 40 zł.

Nasza opinia o produkcie Swanson Biotyna o przedłużonym uwalnianiu 10000 mcg

Suplement diety Swanson Biotyna o przedłużonym uwalnianiu 10000 mcg jest świetną propozycją w szczególności dla kobiet, które zauważają problemy z przetłuszczaniem się skóry, wypadaniem włosów, ich łamliwością oraz szybkim siwieniem. Z powodu wysokiej ilości substancji aktywnych, preparat skutecznie oddziałuje na stan skóry, włosów i paznokci, uzupełniając dietę o niezbędne składniki. Dużą zaletą produktu jest to, że środki Swanson Health Products wytwarzane są zgodnie z wymogami GMP (dobra praktyka wytwarzania).

Przed zakupem produktu Swanson warto mieć na uwadze, że w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem, by ustalić, czy produkt będzie bezpieczny dla matki i dziecka.

Opinie o Biotyna Swanson o przedłużonym uwalnianiu 10000 mcg - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

6 + 1 =

Opinie o produkcie

  1. N Nikola

    Stosuję już od jakiegoś czasu i stan moich włosów znacznie się poprawił, czekam na jeszcze lepsze efekty :D Polecam :)))

    5.0

Podobne