490 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Dobra Kaloria baton

Producent: Kubara
Kategoria: Baton – słodka przekąska dla każdego
baton dobra kaloria

Dobra Kaloria baton

Producent: Kubara Kategoria: Baton – słodka przekąska dla każdego

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • Kubara

Dobra Kaloria baton – informacje o produkcie

Baton Dobra Kaloria to produkt firmy Kubara – polskiej firmy rodzinnej, działającej od 1991 roku, złożonej z pasjonatów zdrowego żywienia.

Batony Dobra Kaloria to batony składające się z samych naturalnych składników o zdrowotnych właściwościach, takich jak owoce, orzechy, bakalie (średnio 93-97% owoców i orzechów). Nie zawierają cukru. Są to produkty wegańskie.

W ofercie firmy znaleźć można batony o następujących smakach: Dobra Kaloria Chrupiący Orzech, Dobra Kaloria Solony Orzech, Dobra Kaloria Kakao i Orzech, Dobra Kaloria Kawa i Orzech, Dobra Kaloria Jabłko i Cynamon, Dobra Kaloria Kokos i Orzech, Dobra Kaloria Kokos i Nuta Pomarańczy.

Spośród nich najbardziej popularny jest baton Dobra Kaloria Chrupiący Orzech. Jest to batonik wytwarzany na bazie daktyli i orzeszków ziemnych (28%).

W skład batonu Dobra Kaloria wchodzą: daktyle, orzeszki ziemne (28%), chrupki zbożowe (mąka kukurydziana, mąka ryżowa). Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

100 gramów produktu dostarcza: 376 kcal (12 g tłuszczu, 55 g węglowodanów, 9 g białka).

Średnia cena batona Dobra Kaloria to 2,5 zł.

Nasza opinia o batonie Dobra Kaloria

Baton Dobra Kaloria Chrupiący Orzech to bardzo smaczna i zdrowa przekąska, chętnie kupowana zarówno przez amatorów słodkich przysmaków, jak i pasjonatów zdrowego odżywiania.

Batonik stanowi zdrową alternatywę dla tradycyjnych słodyczy. Jest przy tym pyszny i naturalnie słodki. Jego największą zaletą – obok wspaniałego smaku – jest naturalny, krótki i bezpieczny skład. Zawiera jedynie daktyle, orzeszki ziemne i chrupki zbożowe – zawartość owoców i orzechów producent określa na 97%. Pod tym względem istotne jest również to, że wytwarzany jest z owoców, a nie z pasty owocowej.

Warto również wspomnieć, że jest to produkt o wysokiej zawartości błonnika. Może być spożywany przez wegan.

Cena batona Dobra Kaloria jest przy tym korzystna. Jego producent to zaś rodzinna firma z tradycjami, dbająca o wysoką jakość swoich produktów i ich cenne dla zdrowia właściwości.

Opinie o Dobra Kaloria baton - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

93 − = 84

Podobne