826 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kawa ziarnista Biedronka

Producent: Cafe d'Or
Kategoria: Kawa ziarnista
kawa ziarnista biedronka

Kawa ziarnista Biedronka

Producent: Cafe d'Or Kategoria: Kawa ziarnista

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:

Kawa ziarnista Biedronka – informacje o produkcie

Kawa ziarnista Biedronka to produkt marki Cafe d’Or – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Cafe d’Or dostępne są różnego rodzaju kawy. Jednym z chętniej wybieranych produktów jest przy tym kawa ziarnista – Crema 100% Arabica Cafe d’Or. Jest to kawa palona, w ziarnach, odmiany Arabica (zawartość 100%), o mocy 2/5. Oferta marki obejmuje również kawę ziarnistą Espresso 100% Arabica Cafe d’Or, kawę ziarnistą Bilanciato Cafe d’Or.

Produkt dostępny jest w sieci sklepów Biedronka.

Średnia cena kawy ziarnistej marki Biedronka to 26-27 złotych za opakowanie zawierające 500 gramów produktu.

Nasza opinia o kawie ziarnistej Biedronka

Kawa ziarnista Biedronka to całkiem smaczna kawa o delikatnym i przyjemnym aromacie. Świetnie sprawdzi się do przygotowania różnego rodzaju napojów kawowych – dobrze wypada więc zarówno jako klasyczna mała czarna, jak i baza cappuccino, latte macchiatto itp. Dobrze smakuje również w smakowych napojach kawowych w połączeniu z różnego rodzaju syropami. Może być stosowana w ekspresach automatycznych. Jej smak jest łagodny, choć dość wyrazisty, a także pozbawiony kwaskowatości. Czuć tu wyraźnie palone ziarna, szczególnie świeżo po zmieleniu. Po zaparzeniu na powierzchni kawy tworzy się apetyczna pianka, a konsystencja napoju jest gładka i aksamitna, choć niezbyt kremowa.

Warto przy tym wspomnieć, że jest to kawa bardzo delikatna i dość słaba – amatorzy dużej mocy i wyjątkowo intensywnego aromatu mogą więc poczuć się nieco zawiedzeni.

Cena kawy ziarnistej Biedronka jest przy tym korzystna.

Zobacz również nasze opinie o kawach rozpuszczalnych! Przeczytaj też opinię o kawie ziarnistej z Lidla.

Opinie o Kawa ziarnista Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 4 = 1

Podobne