826 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Lakier do włosów Schwarzkopf

Producent: Henkel
Kategoria: Lakier do włosów
lakier od włosów schwarzkopf

Lakier do włosów Schwarzkopf

Producent: Henkel Kategoria: Lakier do włosów

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • lakier do włosów
  • lakier do włosów Schwarzkopf
  • akier do włosów Schwarzkopf Silhouette Super Hold
  • lakier do włosów Schwarzkopf Silhouette

Lakier do włosów Schwarzkopf – informacje o produkcie

Lakier do włosów Schwarzkopf to produkt firmy Henkel – niemieckiego koncernu zajmującego się m.in. produkcją kosmetyków, właściciela marki Schwarzkopf.

Pod marką dostępne są różnego rodzaju kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów. Jednym z jej najpopularniejszych produktów jest lakier do włosów Schwarzkopf Silhouette Super Hold.

To kosmetyk przeznaczony do mocnego utrwalania fryzury. Według zapewnień producenta pozwala zachować na długo każdy rodzaj stylizacji. Nie skleja i nie obciąża włosów. Nadaje im połysk i chroni przed wilgocią. Zapewnia długotrwały efekt, szybko wysycha i łatwo się wyczesuje.

Zaleca się nanosić lakier na suche włosy. Należy równomiernie rozpylić środek na gotową stylizację z odległości około 30 cm.

Średnia cena lakieru do włosów Schwarzkopf Silhouette to 17 złotych za opakowanie zawierające 750 ml produktu.

Nasza opinia o lakierze do włosów Schwarzkopf

Lakier do włosów Schwarzkopf Silhouette to wysokiej jakości kosmetyk o dużej skuteczności. Środek bardzo mocno utrwala fryzurę, nadaje się przy tym do każdego rodzaju stylizacji. Nie skleja włosów ani ich nie obciąża. Co więcej, włosy po aplikacji lakieru są miękkie w dotyku i wyglądają całkowicie naturalnie i zdrowo.

Do jego niekwestionowanych zalet należy szybkoschnąca formuła – produkt pozwala na osiągnięcie błyskawicznego efektu utrwalenia. Nie klei się i nie zostawia śladów.  

Warto również wspomnieć, że lakier nadaje włosom naturalny połysk, który uświetni każdą fryzurę. Produkt jest również bardzo wydajny i łatwy w aplikacji.

Cena lakieru do włosów Schwarzkopf Silhouette jest przy tym przystępna. Sama marka ma ponad 100-letnią tradycję, jej korzenie sięgają końca XIX wieku. Do dziś udało się jej zdobyć ogromne doświadczenie i uznanie w branży.

Opinie o Lakier do włosów Schwarzkopf - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

51 + = 56

Podobne