526 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Lakier do włosów Kemon

Producent: Kemon
Kategoria: Lakier do włosów
lakier kemon

Lakier do włosów Kemon

Producent: Kemon Kategoria: Lakier do włosów

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • lakier do włosów
  • lakier do włosów Kemon
  • lakier do włosów Kemon Hair Manya Dreamfix

Lakier do włosów Kemon – informacje o produkcie

Lakier do włosów Kemon to produkt firmy Kemon – włoskiej firmy rodzinnej zajmującej się produkcją kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji włosów, działającej od 1969 roku.

Jeden z popularniejszych produktów marki to lakier do włosów Kemon Hair Manya Dreamfix. Jest to profesjonalny kosmetyk przeznaczony do utrwalania fryzury, w tym do wymagających stylizacji. Dostępny jest w pomarańczowej butelce, ma poziomkowy zapach.

Producent zapewnia, że lakier pozwala na długotrwałe i mocne utrwalenie każdej stylizacji. Nie obciąża włosów, nie pozostawia na nich śladów i chroni je przed wilgocią. Kosmetyk wyróżnia się ponadto szybkoschnącą formułą.

Należy do kolekcji Hair Manya – to linia produktów marki o orzeźwiających zapachach i jaskrawych kolorach opakowań. Produkt przeznaczony jest do każdego typu włosów. Zaleca się równomiernie rozpylać lakier na gotową fryzurę z odległości około 30 cm.

Średnia cena lakieru do włosów Kemon to 60 złotych za opakowanie zawierające 500 ml produktu.

Nasza opinia o lakierze do włosów Kemon

Lakier do włosów Kemon Hair Manya Dreamfix to profesjonalny kosmetyk przeznaczony do utrwalania stylizacji. Wyróżnia się wysoką skutecznością – środek pozwala na długotrwałe i mocne utrzymanie fryzury. Nie skleja przy tym włosów, nie obciąża ich i nie pozostawia śladów. Zapewnia kontrolę nad fryzurą i skutecznie chroni włosy przed wilgocią. Nadaje im przy tym objętość i grubość.

Jego niekwestionowanym atutem jest również szybkoschnąca formuła – lakier wysycha błyskawicznie, dzięki czemu pozwala na osiągnięcie szybkiego, a przy tym spektakularnego efektu.

Doskonale radzi sobie również z wymagającymi stylizacjami, także z włosami kręconymi, falowanymi i puszącymi się. Nie sposób nie wspomnieć o jego zapachu – lakier pięknie pachnie poziomkami, co zdecydowanie wyróżnia go na rynku na tle innych tego rodzaju produktu. Warto także zwrócić uwagę na atrakcyjne opakowanie w jaskrawo pomarańczowym kolorze.

Cena lakieru do włosów Kemon Hair Manya Dreamfix jest dość wysoka. Niemniej jednak jego skuteczność, wydajność oraz wysoka jakość wydają się jak najbardziej adekwatne do ceny. Producent lakieru to natomiast firma produkująca profesjonalne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji i stylizacji włosów. To przedsiębiorstwo o długim i bogatym doświadczeniu w branży.

Opinie o Lakier do włosów Kemon - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

29 + = 38

Podobne