753 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Lody Solo

Producent: Koral
Kategoria: Komosa ryżowa Lidl
lody solo

Lody Solo

Producent: Koral Kategoria: Komosa ryżowa Lidl

5.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
 • lody
 • lody Solo
 • lody Solo truskawkowe
 • lody Solo z mango
 • lody Solo tropikalne
 • lody Solo pomarańczowe

Lody Solo – informacje o produkcie

Lody Solo to produkt firmy Koral – powstałej w 1979 roku, będącej największym producentem lodów w Polsce i właścicielem marek Koral oraz Bracia Koral.

Są to lody sorbetowe dostępne w tzw. tubce-niekapce o pojemności 105 ml. Produkowane są od lat 90. XX wieku przez firmę Koral. Występują w czterech smakach: mango, pomarańczowe, truskawkowe, tropikalne. Spośród powyższych bardzo chętnie wybieranym produktem są lody sorbetowe Solo truskawkowe (truskawki 10,7%). To lody wytwarzane na bazie wody, cukru i owoców.

W skład lodów Solo wchodzą: woda, cukier, syrop glukozowy, truskawki (10,7%), zagęszczony sok jabłkowy, stabilizatory: E 412, E 407, regulator kwasowości: E 330, koncentrat soku z czarnej marchwi, barwniki: E 162, E 160b(ii), aromat. Produkt może zawierać jaja, mleko, orzeszki arachidowe i orzechy.

100 gramów produktu dostarcza: 116 kcal (0 g tłuszczu, 24 g węglowodanów, 0,1 g białka).

Średnia cena lodów Solo to 2-3 złote.

Nasza opinia o lodach Solo

Lody Solo to orzeźwiające i lekkie sorbety. Są smaczne, choć dość słodkie – ich smak rzeczywiście może kojarzyć się ze smakiem świeżych truskawek. Bardzo chętnie wybierają je dzieci, choć nierzadko kupowane są również przez dorosłych – głównie z powodu pewnego rodzaju sentymentu i przywołania wspomnień z dzieciństwa.

Do ich zalet należy również rodzaj opakowania. Tubka-niekapka jest bardzo wygodna, a dodatkowo umożliwia spożywanie lodów na dwa sposoby – jako sorbet lub napój owocowy po rozpuszczeniu.

Wątpliwości budzić może skład produktu – lody składają się głównie z wody, zawierają sporo cukru, a także syrop glukozowy. Na liście składników znajdują się ponadto barwniki, stabilizatory oraz aromaty.

Cena lodów Solo jest przy tym korzystna, a ich producent to znana i ceniona firma z tradycjami, słynąca w Polsce i Europie z produkcji lodów.

Opinie o Lody Solo - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 4 = 4

Opinie o produkcie

 1. R redneck

  u w i e l b i a m !!!!!

  5.0

Podobne