466 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Majonez Kielecki

Producent: WSP Społem
Kategoria: Majonez – za co kochają go Polacy?
majonez kielecki

Majonez Kielecki

Producent: WSP Społem Kategoria: Majonez – za co kochają go Polacy?

5.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • majonez Kielecki
  • majonez Społem
  • Kielecki
  • majonez

Majonez Kielecki – informacje o produkcie

Majonez Kielecki to zimny sos o szerokim zastosowaniu kulinarnym, wytwarzany na bazie oleju i żółtek jaj kurzych, produkowany przez firmę WSP Społem.

Wytwarzany jest według tradycyjnych i sprawdzonych receptur. W skład majonezu Kieleckiego wchodzą: olej rzepakowy rafinowany, musztarda (woda, ocet, gorczyca, cukier, sól, przyprawy), woda, żółtka jaj kurzych (7,0%). Produkt nie zawiera substancji konserwujących.

100 ml produktu dostarcza 630 kcal (68 g tłuszczu, 2,3 g węglowodanów, 1,9 g białka)

Średnia cena majonezu Kieleckiego to 6-7 złotych za opakowanie zawierające 310 ml produktu. Produkt dostępny jest również w opakowaniach o następujących pojemnościach: 170 ml, 410 ml, 450 ml, 500 ml, 700 ml. Sprzedawany jest w szklanych słoikach i plastikowych butelkach (opakowanie o pojemności 450 ml).

Nasza opinia o majonezie Kieleckim

Majonez Kielecki to wysokiej jakości produkt, wytwarzany od ponad 60 lat na podstawie tradycyjnych receptur. Sos stanowi uniwersalny dodatek do różnego rodzaju dań, wykorzystywany jest również jako dekoracja do dań i przystawek.

Z całą pewnością na uwagę zasługuje skład produktu – sos wytwarzany jest na bazie naturalnych składników, nie zawiera konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Wysokiej jakości składnikom majonez zawdzięcza charakterystyczny i wyrazisty smak oraz atrakcyjną konsystencję i wygląd.

Warto ponadto wspomnieć, że produkt został uprawniony do oznaczania znakiem jakości Q, a jego receptura stanowi podstawę do opracowania Polskiej Normy majonezu.

Majonez Kielecki jest jednym z dwóch najczęściej wybieranych majonezów dostępnych na polskim rynku, a jego producent to ceniona firma z tradycjami.

Opinie o Majonez Kielecki - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

11 − = 3

Opinie o produkcie

  1. E Ela

    Jest super !!!!

    5.0

Podobne